امروز: جمعه، ۱۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۰۳ Friday, 9 December 2022

شکارچي دختر بچه‌هاي پايتخت دستگير شد+عکس

شکارچي دختر بچه‌هاي پايتخت دستگير شد

مرد شیطان صفت که در پوشش سرویس مدرسه پنج دختر بچه را مورد آزار و اذیت قرار داده بود، در عملیات سحرگاهی پلیس دستگیر شد.

 
به گزارش سایت تحلیلی و خبری بینانیوز ، ششم آبان پرونده ای  در کلانتري 125 يوسف آباد در خصوص آزار و اذيت دختربچه مدرسه اي ، تشکيل و به دستور بازپرس شعبه نهم دادسراي امور جنايي ، تحقيقات برای شناسايي و دستگيري متهم در دستور کار اداره شانزدهم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفت .

 
با مراجعه شاکی به اداره شانزدهم و در تحقيقات صورت گرفته از قرباني ، کارآگاهان اداره شانزدهم متوجه شدند که جواني حدود 30 ساله و تحت عنوان “سرويس مدرسه” ، دختربچه را فريب و پس از سوار کردن وی به ماشين ، با تهديد چاقو اقدام به آزار و اذيت وی کرده و پس از سرقت طلا و جواهرات ، دختربچه را از ماشين پياده و متواري شده است .

 
شاکی در اظهارات خود به کارآگاهان گفت : ساعت هفت صبح و در حاليکه دخترم در مقابل در منزل منتظر سرويس ايستاده بود ،  بر اساس اظهارات دخترم يک دستگاه خودرو پژو نقره اي به او نزديک و راننده اش عنوان مي کند که سرويس مدرسه خراب شده و به همين علت وي به عنوان سرويس به دنبال دخترم آمده تا او را به مدرسه ببرد که پس از سوار شدن دخترم به داخل ماشين ، راننده پژو او را مورد آزار و اذيت قرار می دهد و در حوالي خيابان مرزداران وی را از ماشين پياده و متواری می شود.

 
بنا بر اظهارات مادر قرباني ، راننده پژو علاوه بر آزار و اذيت دخترش اقدام به سرقت گوشواره های دخترش نيز کرده است .

 
با توجه به حساسيت موضوع ، در اولين مرحله مشخصات به دست آمده از چهره نگاري متهم در اختيار کليه گشت هاي انتظامي قرار گرفت .

 
همزمان با “اجراي طرح حضور تيم های عملياتی در ساعت هاي اوليه روز” و “ارائه آموزش هاي لازم به دانش آموزان مدارس دخترانه” و “حساس کردن خانواده ها به موضوع پرونده” ، “افزايش گشت هاي نامحسوس در محدوده منطقه يوسف آباد ” نيز در دستور کار کارآگاهان اداره شانزدهم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفت .

 
سرانجام ساعت هفت صبح 11 آبان ، کارآگاهان پليس آگاهي تهران بزرگ به سرنشين يک دستگاه پژو پرشيا نقره اي رنگ مشکوک و به وي دستور ايست دادند که ناگهان راننده پژو با اطلاع از هويت کارآگاهان ، اقدام به متواري شدن از محل کرد که طي يک تعقيب و گريز ، متهم به نام “ابوالفضل . م” 28 ساله دستگير و در بازرسي از خودرو وي ، گوشواره طلاي متعلق به قربانی نيز کشف مي شود .

 
با دستگيري متهم و در حاليکه وي منکر هرگونه ارتکاب سرقت و آزار و اذيت شده بود ، از شاکی پرونده برای شناسايي متهم دعوت صورت گرفت که متهم را به صورت کامل مورد شناسايي قرار داد .

 
سرهنگ عباسعلي محمديان ، رئيس پليس آگاهي تهران بزرگ با اعلام اين خبر گفت : با وجود شناسايي متهم از سوي شاکی ، متهم در مراحل اوليه دستگيری و تحقيقات منکر هرگونه آزار و اذيت قرباني بود تا اينکه با تحقيقات دامنه دار کارآگاهان ، سرانجام 12 آبان لب به اعتراف گشود و به آزار و اذيت قرباني اعتراف کرد .
سرهنگ محمديان با اشاره به متأهل بودن و داشتن يک فرزند دختر از سوی متهم ، در پايان اين خبر نيز اعلام کرد : با بررسی سوابق ، گزارش و شکايات سال های گذشته مشخص شد که در طول سال های تحصيلی قبل نيز مواردی مشابه و البته با خودروهای متفاوت به پليس اعلام شده که چهار نفر از شکات دعوت و آنها نيز متهم را مورد شناسايي قرار دادند .به همین خاطر با توجه به اعتراف صريح متهم به آزار و اذيت قربانيان ، کشف اموال سرقتی از داخل خودرو متهم و همچنين اعترافات صريح متهم به استفاده از انواع خودروهاي سواري پژو 405 ، پژو پرشيا و پرايد و احتمال افزايش تعداد شکات پرونده ، قرار بازداشت موقت از سوي مقام قضايي صادر و متهم برای شناسايي ديگر شکات و جرايم ارتکابي در اختيار اداره شانزدهم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفته است . به همین دلیل از تمام شکات و قربانيان احتمالي که بدين شيوه و شگرد مورد سرقت ، تهديد و يا آزار و اذيت قرار گرفته اند دعوت مي شود تا برای شناسايي متهم طرح و پيگيري شکايات خود به اداره شانزدهم پليس آگاهي تهران بزرگ واقع در خيابان وحدت اسلامي مراجعه و اطمينان داشته باشند که هرگونه اظهارات آنها و همچنين هويت آنها نزد پليس و دستگاه قضايي محرمانه خواهد ماند.

 
انتهاي پيام/

توییت بینا

9:06 (۳ سال قبل) ۱

آغاز ثبت نام وام ضروری بازنشستگان

8:33 (۳ سال قبل) ۲

پایان محدودیت های ترافیکی طرح فاصله گذاری اجتماعی از امروز - اول اردیبهشت

8:30 (۳ سال قبل) ۳

در کشور کمبود خون داریم، مردم همچون گذشته خون اهدا کنند

8:27 (۳ سال قبل) ۴

ترامپ: ایران می‌خواهد آمریکا را صاحب شود!

8:26 (۳ سال قبل) ۵

سفرهای غیرضروری می تواند شیوع کرونا را تشدید کند

20:25 (۳ سال قبل) ۶

تعطیلی همه مسابقات ورزشی تا پایان اردیبهشت تمدید شد

20:24 (۳ سال قبل) ۷

در ۱۶ استان کشور روند ابتلا به کرونا نزولی شده است

20:16 (۳ سال قبل) ۸

وام یک میلیونی یارانه‌بگیران قرض الحسنه شد

20:01 (۳ سال قبل) ۹

وزیر کار بخشنامه تعیین حداقل مزد کارگران در سال ۹۹ را ابلاغ کرد

8:47 (۳ سال قبل) ۱۰

وزیر بهداشت: دانشگاه ها یک هفته دیگر تعطیل خواهند بود

8:45 (۳ سال قبل) ۱۱

عربستان حج عمره به این کشور را محدود کرد

8:44 (۳ سال قبل) ۱۲

یک مورد مثبت کرونا در آذربایجان غربی

11:41 (۳ سال قبل) ۱۳

کلیات لایحه بودجه ۹۹ در مجلس تصویب نشد

11:41 (۳ سال قبل) ۱۴

مرز زمینی و هوایی ایران و ترکیه تا اطلاع ثانوی مسدود است

10:09 (۳ سال قبل) ۱۵

۷۲ مصدوم در زلزله آذربایجان غربی

10:08 (۳ سال قبل) ۱۶

سامانه بارشی جدید وارد کشور شد

10:08 (۳ سال قبل) ۱۷

کره هیچ قطعه لوازم خانگی به ایران ارسال نمی کند

10:07 (۳ سال قبل) ۱۸

«ماهاتیر محمد»، نخست‌وزیر مالزی از سمت خود استعفا داد

10:06 (۳ سال قبل) ۱۹

میزان مشارکت در انتخابات مجلس ۴٢درصد ثبت شده است

10:06 (۳ سال قبل) ۲۰

سلطان ماسک هم دستگیر شد

پربازدیدها

آخرین عناوین

به کانال تلگرام بینانیوز بپیوندید