امروز: چهارشنبه، ۱۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۲ Wednesday, 5 October 2022

غلامحسین الهام، گزينه احمدی نژادی‌ها براي رياست مجلس

غلامحسین الهام، گزينه احمدی نژادی‌ها براي رياست مجلس

در حالي که جلسات گروه هاي سياسي براي نحوه شرکت در انتخابات مجلس دهم ادامه دارد تحولات تازه اي در ميان حاميان محمود احمدي نژاد رخ داده است.
:
به گزارش سایت خبری بینانیوز،‌ در حالي که برخي نزديکان احمدي نزاد از جمله عبدارضا داوري ارائه هر گونه فهرست از سوي احمدي نژاد يا شرکت او در انتخابات مجلس را صريحا رد مي کنند از جانب ديگر برخي محافل رسانه اي نزديک به رييس جمهور سابق احتمال نامزدي و حتي گزينه شدن براي رياست مجلس توسط غلامحسين الهام را مطرح کرده اند .سايت دولت بهار که از جمله رسانه هاي نزديک به احمدي نژاد است با قرار دادن يک نظر سنجي در سايت خود  اسامي علي اکبر ناطق نوري، محمدرضا عارف، علي لاريجاني، روح الله حسينيان، سعيد جليلي و غلامحسين الهام، را به عنوان گزينه هاي مطرح رياست مجلس آينده مطرح کرده است .اين سايت امروز در خبري در اين مورد درباره نتايج اين نظرسنجي نوشته است : تا کنون محمدرضا عارف و غلامحسين الهام بيشترين آرا را کسب کرده اند.ذکر اين توضيح ضروري است که تا عصر ديروز (سه شنبه) عارف با چند درصد راي بيشتر اول بود اما پس از انتشار گسترده خبر نظرسنجي دولت بهار در رسانه هاي اصلاح طلب و استقبال بيشتر کاربران اين طيف، فاصله به صورت معناداري افزايش يافته است.
:
به گزارش آریا اين مساله در حالي است که اخيرا روح الله حسينيان عضو شوراي مرکزي جبهه پايداري، با اشاره به طرح اتهامات تخلفات اقتصادي و اختلاس هزاران ميلياردي در زمان رياست‌جمهوري احمدي‌نژاد، گفته است:‌پرونده‌هاي مفاسد اقتصادي به هيچ وجه مربوط به دولت احمدي‌نژاد نيست و به دولت‌هاي قبل‌تر آن بر مي‌گردد، اين مسائل شايعاتي است که دشمنان براي تخريب چهره احمدي‌نژاد درست کردند.روح‌الله حسينيان، با اشاره به حضور احمدي‌نژاد  در دوره دوازدهم انتخابات رياست‌جمهوري، گفت:من بارها اعلام کرده‌ام و امروز نيز باز مي‌گويم که در صورت شرکت احمدي‌نژاد در عرصه انتخابات، از وي حمايت مي‌کنم.
:
نماينده مردم تهران، با اشاره به موضوعات مطرح شده در رسانه‌ها مبني بر بالا بودن جايگاه اجتماعي احمدي‌نژاد در کشور، ادامه داد: به نظر من پايگاه اجتماعي احمدي‌نژاد در کشور بسيار بالاتر از ديگران است، زيرا وقتي که مردم دوران مديريت احمدي‌نژاد، سازندگي و توسعه توليد را به ياد مي‌آورند، همگي حسرت آن دوران را مي‌خورند. اين اما تنها اظهار نظر او در اين مورد نيست . او  اخيرا نيز در پاسخ به سؤالي درباره بازگشت احمدي‌نژاد به عرصه انتخابات اظهار کرده بود: ما اميدواريم اين اتفاق بيفتد و احمدي‌نژاد براي شرکت در انتخابات حاضر شود. اين عضو جبهه پايداري با اشاره به دليل اين درخواست گفته بود: تنها دولتي که پس از انقلاب باعث خدمت به مردم و آباداني اين کشور شده است دولت سابق بوده و در دولت احمدي‌نژاد مردم در رفاه بودند. او در پايان گفت: بايد مجموعه دولت سابق را در نظر گرفت و اين مجموعه دولت مطابق شاخص‌ها و معيارها مطلوب عمل کرده و بنده اميدوار به بازگشت احمدي‌نژاد هستم.
:
برخي آگاهان سيالسي اين سخنان حسينيان را زمينه سازي براي نامزدي محمود احمدي نژاد در انتخابات مجلس يا ايفاي نقش جدي در اين رقابت دانسته اند . ممکن است نامزدي غلامحسين الهام در انتخابات نيز نشانه اي از ارائه فهرست توسط احمدي نژادي ها باشد . مساله اي که تا کنون برخي چهره ها از جمله عبدالرضا داوري آن را تکذيب کرده اند .
./.

توییت بینا

9:06 (۲ سال قبل) ۱

آغاز ثبت نام وام ضروری بازنشستگان

8:33 (۲ سال قبل) ۲

پایان محدودیت های ترافیکی طرح فاصله گذاری اجتماعی از امروز - اول اردیبهشت

8:30 (۲ سال قبل) ۳

در کشور کمبود خون داریم، مردم همچون گذشته خون اهدا کنند

8:27 (۲ سال قبل) ۴

ترامپ: ایران می‌خواهد آمریکا را صاحب شود!

8:26 (۲ سال قبل) ۵

سفرهای غیرضروری می تواند شیوع کرونا را تشدید کند

20:25 (۲ سال قبل) ۶

تعطیلی همه مسابقات ورزشی تا پایان اردیبهشت تمدید شد

20:24 (۲ سال قبل) ۷

در ۱۶ استان کشور روند ابتلا به کرونا نزولی شده است

20:16 (۲ سال قبل) ۸

وام یک میلیونی یارانه‌بگیران قرض الحسنه شد

20:01 (۲ سال قبل) ۹

وزیر کار بخشنامه تعیین حداقل مزد کارگران در سال ۹۹ را ابلاغ کرد

8:47 (۳ سال قبل) ۱۰

وزیر بهداشت: دانشگاه ها یک هفته دیگر تعطیل خواهند بود

8:45 (۳ سال قبل) ۱۱

عربستان حج عمره به این کشور را محدود کرد

8:44 (۳ سال قبل) ۱۲

یک مورد مثبت کرونا در آذربایجان غربی

11:41 (۳ سال قبل) ۱۳

کلیات لایحه بودجه ۹۹ در مجلس تصویب نشد

11:41 (۳ سال قبل) ۱۴

مرز زمینی و هوایی ایران و ترکیه تا اطلاع ثانوی مسدود است

10:09 (۳ سال قبل) ۱۵

۷۲ مصدوم در زلزله آذربایجان غربی

10:08 (۳ سال قبل) ۱۶

سامانه بارشی جدید وارد کشور شد

10:08 (۳ سال قبل) ۱۷

کره هیچ قطعه لوازم خانگی به ایران ارسال نمی کند

10:07 (۳ سال قبل) ۱۸

«ماهاتیر محمد»، نخست‌وزیر مالزی از سمت خود استعفا داد

10:06 (۳ سال قبل) ۱۹

میزان مشارکت در انتخابات مجلس ۴٢درصد ثبت شده است

10:06 (۳ سال قبل) ۲۰

سلطان ماسک هم دستگیر شد

پربازدیدها

آخرین عناوین

به کانال تلگرام بینانیوز بپیوندید