امروز: شنبه، ۱۸ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۰۸ Saturday, 9 December 2023

فیروزآبادی: امروز آمریکا در مقابله با ما است

فیروزآبادی: امروز آمریکا در مقابله با ما است

رییس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه امروز آمریکا در مقابل کشور ما است و در شرایط بسیار حساسی هستیم اظهار کرد: اکنون عملیات نظامی دشمن با واژه‌های سیاسی صورت می‌گیرد.

 

به گزارش سایت تحلیلی خبری بینانیوز به نقل از ایسنا ، سرلشگر بسیجی دکتر سیدحسن فیروزآبادی- رییس ستاد کل نیروهای مسلح در مراسم تودیع و معارفه رییس سازمان حفاظت اطلاعات ستاد کل نیروهای مسلح در میان مقامات و مسوولان نیروهای مسلح اظهار داشت: اینجا ستاد کل ولی امر مسلمین است، هم ستاد فرماندهی کل قوا است و هم ستاد کل نیروهای مسلح است، فرمانده کل قوا هم ولایت فقیه است یعنی یک نوح، کشتیبان ما است.

 

وی افزود: ما برای اسلام ناب کار می‌کنیم، برای زمینه‌سازی ظهور منجی عالم بشریت و وارث تمام انبیاء و اولیاء کار می‌کنیم و امروز آمریکا در مقابله با ما است ما در مبارزه در شرایط بسیار حساسی هستیم. امروز آمریکایی‌ها ترویج می‌کنند که بگویند ایران دشمن ما است و در مقابل ما است و مشکل ما در جهان، ایران است وبا زبان هم می‌گویند.

 

فیروزآبادی گفت: در آنجا که از گفتن پرهیز می‌کنند می‌گویند که ما ابر قدرت هستیم و ایران یک کشور است. و در آنجا که اعتراف می‌کنند قبول می کنند که ابرقدرت آمریکا در مقابل ایران زانو زده است خیلی شرایط حساسی است مردم دنیا در سایه انفاس قدسی حضرت امام(ره) تحت تاثیر قرار گرفته‌اند بشریت طوری علقه‌هایی با جمهوری اسلامی ایران و انقلاب اسلامی برقرار کرده است.

 

فیروزآبادی در ادامه با توجه به صدور انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی به فرهنگ‌ها و به کشورهای مختلف با مدلهای مختلف صادر شده است. و آثارش هم پیدا است، یک روزی به این فکر می‌کردند که جنگ با جمهوری اسلامی می‌تواند مثل عراق و افغانستان صورت بگیرد اما امروز می‌دانند که جنگ با جمهوری اسلامی نیست و این جنگ دامنه جهانی را در بر می‌گیرد. بنابراین باید قدرت ما را از درون نابود کنند.

 

وی ادامه داد: برای عملیات روانی نیز نیاز به عوامل نفوذی و جاسوسی دارند که رادیوهای بیگانه و ماهواره‌ها یک تصویر پیدا می‌کنند و از روی آن فیلم می‌سازند یک خبر پیدا می‌کنند و از روی آن خبر، صدها شایعه می‌سازند به این دلیل که قصد سست کردن مردم ما را دارند.

 

وی ادامه داد: به هر حال علاوه بر اقتدار نظامی و تسلیحات، دکترین‌ها و تاکتیک‌ها که هدف دشمن برای جاسوسی بود امروز فرهنگ انقلاب اسلامی نیز هدف می‌باشد. امروز علمیات روانی و شبکه سایبری نیز هدف محسوب می‌شود ما باید استراتژی دشمن را بشناسیم.

 

رییس ستاد کل نیروهای مسلح همچنین افزود: حضرت امام خامنه‌ای عزیز در حرم امام (ره) فرمودند که در هر کشوری انتخابات صورت می گیرد. شصت درصد شرکت می‌کنند و رای می‌دهند چهل درصد شرکت نمی‌کنند آمریکا روی چهل درصد برنامه‌ریزی می‌کند اما در ایران اول شبکه ایجاد می‌کنند بعد با در نظر گرفتن اینکه چه اندازه افراد به سمت آنها تمایل پیدا می‌کنند وقتی که مشخص شد روی این جور افراد سرمایه‌گذاری می‌کنند باز می‌فرمایند هر که در مقابل حق و قانون سینه سپر کند، فتنه است آمریکایی‌ها دائما دنبال فتنه‌انگیزی هستند و قصد دارند در درون جمهوری اسلامی افرادی پیدا شوند که در مقابل جمهوری اسلامی بایستند. قضیه اجتماعات و دعوت به خیابان‌ها امروز به عملیات نظامی دشمن تبدیل شده است و شکل سیاسی ندارند اصلا عملیات نظامی دشمن با واژه‌های سیاسی صورت می گیرد چون از نظر نظامی دیگر توان آن را ندارد و از عهده مخارج آن بر نمی‌آید.

 

رییس ستاد کل نیروهای مسلح در این مراسم، رییس سازمان حفاظت اطلاعات ستاد کل نیروهای مسلح را معرفی کرد.

 

انتهای پیام

 

توییت بینا

10:34 (۲ ماه قبل) ۱

کشف محموله ۸۷۶ کیلوگرمی مواد مخدر در مرز بازرگان

10:33 (۲ ماه قبل) ۲

پیامک‌ ثبت‌نام واریز سود سهام عدالت جعلی است

10:33 (۲ ماه قبل) ۳

ورود ۲۵هزار معلم جدید به مدارس از ابتدای آبان

10:32 (۲ ماه قبل) ۴

توربین نیروگاه برق خرمشهر را دزدها برده اند

11:55 (۶ ماه قبل) ۵

ایران هیچ اغراقی در توان موشکی خود نمی کند

11:53 (۶ ماه قبل) ۶

درخواست مجلس از وزیر صمت برای ابطال انتخابات غیرقانونی اتاق بازرگانی

11:53 (۶ ماه قبل) ۷

اخطار شورای رقابت به خودروسازان گران‌فروش

16:29 (۶ ماه قبل) ۸

رهبر انقلاب: توافق اشکالی ندارد اما زیرساخت‌های صنعت هسته‌ای نباید دست بخورد

16:28 (۶ ماه قبل) ۹

دستگیری اعضای باند اسکیمر در ارومیه

14:15 (۶ ماه قبل) ۱۰

کارکنان یک بانک ۱۱ بار وام قرض الحسنه دریافت کردند

14:15 (۶ ماه قبل) ۱۱

قرعه‌کشی مرحله دوم فروش خودرو امروز انجام می‌شود

15:12 (۷ ماه قبل) ۱۲

سلطان عمان وارد تهران شد

17:03 (۷ ماه قبل) ۱۳

رئیس‌جمهور سه قانون مصوب مجلس را برای اجرا ابلاغ کرد

16:59 (۷ ماه قبل) ۱۴

ترکیه: ۹۶ کیلومتر از دیوار مرزی با ایران تکمیل شد

16:58 (۷ ماه قبل) ۱۵

نیروهای طالبان اقدام به تیراندازی به پاسگاه ساسولی کردند

16:57 (۷ ماه قبل) ۱۶

بازنشستگان برای وام ۳۰میلیونی نیاز به ثبت‌نام مجدد ندارند

16:56 (۷ ماه قبل) ۱۷

ثبت‌نام در سامانه یکپارچه خودرو به ۱ میلیون نفر رسید

9:22 (۷ ماه قبل) ۱۸

کرایۀ حمل کالا ۳۰ درصد افزایش یافت

9:19 (۷ ماه قبل) ۱۹

تروریست ها ۵ مرزبان را در سراوان شهید کردند

8:32 (۷ ماه قبل) ۲۰

تمامی کارت های ملی تا سال ۱۴۰۵ اعتبار خواهند داشت

پربازدیدها

آخرین عناوین