امروز: سه شنبه، ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۶ Tuesday, 31 January 2023

هراز، چالوس و فیروزکوه فردا یکطرفه است

هراز، چالوس و فیروزکوه فردا یکطرفه است

رئیس پلیس اداره تصادفات پلیس راه گفت: از ساعت 8 صبح فردا (10 مردادماه) محور چالوس از کرج به سمت مرزن آباد بسته می‌شود و از ساعت 11 و30 دقیقه همین روز این محور به سمت کرج از مرزن آباد یک طرفه می‌شود که این محدودیت تا 3 بامداد شنبه(11 مردادماه) ادامه دارد.

 

 

به گزارش  سایت تحلیلی خبری بینانیوز به نقل از ایسنا ،سرهنگ همایون اسفندی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری، افزود: محور هراز از 9 صبح فردا(10 مردادماه) از محدوده رودهن مشاء بسته و از ساعت 11 همین روز از منطقه آب اسک به سمت رودهن تا ساعت3 بامداد شنبه یک طرفه می‌شود.

 

 

رئیس پلیس اداره تصادفات پلیس راه با اشاره به تردد وسایل نقلیه سنگین اظهار کرد: تردد تمام کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی تا ساعت 6صبح یکشنبه(12 مردادماه) در محور هراز و تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت تا ساعت 6 صبح یکشنبه(12 مردادماه) از محور فیروزکوه به سمت قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

 

 

اسفندی گفت: تردد تمام کامیون‌ها،‌ کامیونت‌ها و تریلرها از محور رشت – قزوین تا 6 صبح یکشنبه ممنوع است.

 

 

براساس این گزارش، همچنین رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی با تاکید بر مدیریت بازگشت سفر و نیز پرهیز از تخلفات حادثه‌ساز در حین رانندگی به تشریح جزئیات یکطرفه شدن محورهای هراز، چالوس و فیروزکوه از فردا پرداخت.

 

 

سرهنگ محمد حسین حمیدی، اظهارکرد: کلیه محورهای مواصلاتی کشور، امروز از شرایط ترافیکی و جوی آرام و روانی برخوردار است به گونه‌ای که تردد به راحتی صورت می‌گیرد.

 

 

وی به حجم بالای سفر تعطیلات عید فطر در کشور و نیز ترافیک سنگین در محورهای استان های شمالی، اردبیل، آستار و بخشی از استان های فارس و اصفهان اشاره کرد و از مسافران خواست در صورت امکان زمان بازگشت خود را به بعد از روز شنبه و یا یکشنبه موکول کرده و یا اینکه به جای عصر روز جمعه، بعد از ظهر امروز (پنجشنبه 9 مردادماه) به سمت شهرهای خود حرکت کنند زیرا با بازگشت این حجم از مسافران، شاهد ترافیک سنگینی در جاده های کشور خواهیم بود.

 

 

حمیدی به اعمال محدودیت و ممنوعیت تردد در محورهای مواصلاتی کشور اشاره کرد و افزود: تردد انواع وسایل نقلیه در محور چالوس از ساعت 12 روز جمعه (10 مردادماه) الی 3 بامداد روز شنبه (11 مردادماه) از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15:30 روز جمعه (10 مردادماه) الی 3 بامداد روز شنبه ( 11 مردادماه) از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

 

 

به گفته وی، تردد کلیه وسایل نقلیه در محور هراز از ساعت 12 روز جمعه (10 مردادماه) الی 2 بامداد روز شنبه (11 مردادماه) از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت 15 روز جمعه (10 مردادماه) الی ساعت 2 بامداد روز شنبه ( 11 مردادماه) از آب اسک به رودهن(محدوده مشاء) بصورت یکطرفه می باشد.

 

 

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا اذعان داشت: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس و نیز هراز کماکان ممنوع است.

 

 

 

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی در محور فیروزکوه از ساعت 6 الی 24 فردا (10 مردادماه) از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

 

 

حمیدی همچنین به ممنوعیت تردد کلیه وسایل نقلیه سنگین باربری(تریلی،کامیون و کامیونت) به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 16 الی 24 روز جمعه ( 10 مردادماه) از محور سلفچگان به قم نیز اشاره کرد.

 

 

رییس مرکز اطلاعات و کنترل پلیس راهور ناجا ادامه داد: تردد کلیه تریلرها و کامیونها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 الی 24 روزجمعه (10 مردادماه) از محور قدیم رشت به قزوین و بالعکس ممنوع است.

 

 

به گفته وی، تردد کلیه تریلرها و کامیونها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 الی 24 روز جمعه (10 مردادماه) از محور آستارا به اردبیل و بالعکس ممنوع است.

 

 

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با تاکید بر مدیریت بازگشت زمان سفر از سوی مسافران، به کم بودن عرض و تنگی معابر برخی محورهای مواصلاتی اشاره کرد و از رانندگان خواست از عجله و شتاب، سبقت و سرعت غیرمجاز، تجاوز به چپ و تردد در شانه خاکی پرهیز کنند؛ همچنین با صبر، تحمل و حوصله رانندگی کرده تا شاهد حادثه و راهبندان در مسیر نباشیم.

 

 

این مقام انتظامی تصریح کرد: پلیس با تخلفات حادثه ساز مانند سبقت غیرمجاز، تجاوز به چپ و نیز حرکت از شانه خاکی برخورد می‌کند.

 

 

وی از رانندگان خواست در مسافت های طولانی، هر دو ساعت یکبار به مدت 10 تا 15 دقیقه استراحت کرده و در محدوده شهرها، به مسیر ها توجه بیشتری داشته باشند.

 

 

حمیدی، عدم توجه به جلو، انحراف به چپ و تخطئی از سرعت مطمئنه را از عوامل مهم در تصادفات جاده ای عنوان کرد و افزود: در این تصادفات، موضوع عجله و شتاب رانندگان به علت بی حوصلگی آنها حین رانندگی بسیار برجسته است؛ عجله و شتاب راننده که با سرعت و سبقت غیرمجاز همراه می‌باشد به انحراف چپ خودرو منجر می شود.

 

 

رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور خاطرنشان کرد: مسافران پیش از حرکت با شماره 88255555 در کل کشور تماس گرفته و یا از طریق سایت اینترنتی rahvar120 از وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور مطلع شوند.

 

 

انتهای پیام

توییت بینا

9:06 (۳ سال قبل) ۱

آغاز ثبت نام وام ضروری بازنشستگان

8:33 (۳ سال قبل) ۲

پایان محدودیت های ترافیکی طرح فاصله گذاری اجتماعی از امروز - اول اردیبهشت

8:30 (۳ سال قبل) ۳

در کشور کمبود خون داریم، مردم همچون گذشته خون اهدا کنند

8:27 (۳ سال قبل) ۴

ترامپ: ایران می‌خواهد آمریکا را صاحب شود!

8:26 (۳ سال قبل) ۵

سفرهای غیرضروری می تواند شیوع کرونا را تشدید کند

20:25 (۳ سال قبل) ۶

تعطیلی همه مسابقات ورزشی تا پایان اردیبهشت تمدید شد

20:24 (۳ سال قبل) ۷

در ۱۶ استان کشور روند ابتلا به کرونا نزولی شده است

20:16 (۳ سال قبل) ۸

وام یک میلیونی یارانه‌بگیران قرض الحسنه شد

20:01 (۳ سال قبل) ۹

وزیر کار بخشنامه تعیین حداقل مزد کارگران در سال ۹۹ را ابلاغ کرد

8:47 (۳ سال قبل) ۱۰

وزیر بهداشت: دانشگاه ها یک هفته دیگر تعطیل خواهند بود

8:45 (۳ سال قبل) ۱۱

عربستان حج عمره به این کشور را محدود کرد

8:44 (۳ سال قبل) ۱۲

یک مورد مثبت کرونا در آذربایجان غربی

11:41 (۳ سال قبل) ۱۳

کلیات لایحه بودجه ۹۹ در مجلس تصویب نشد

11:41 (۳ سال قبل) ۱۴

مرز زمینی و هوایی ایران و ترکیه تا اطلاع ثانوی مسدود است

10:09 (۳ سال قبل) ۱۵

۷۲ مصدوم در زلزله آذربایجان غربی

10:08 (۳ سال قبل) ۱۶

سامانه بارشی جدید وارد کشور شد

10:08 (۳ سال قبل) ۱۷

کره هیچ قطعه لوازم خانگی به ایران ارسال نمی کند

10:07 (۳ سال قبل) ۱۸

«ماهاتیر محمد»، نخست‌وزیر مالزی از سمت خود استعفا داد

10:06 (۳ سال قبل) ۱۹

میزان مشارکت در انتخابات مجلس ۴٢درصد ثبت شده است

10:06 (۳ سال قبل) ۲۰

سلطان ماسک هم دستگیر شد

پربازدیدها

آخرین عناوین

به کانال تلگرام بینانیوز بپیوندید