امروز: پنج شنبه، ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۹ Thursday, 18 August 2022

وزیر اطلاعات خبر داد: تلاش گسترده داعش برای ناامنی در ایران

وزیر اطلاعات خبر داد: تلاش گسترده داعش برای ناامنی در ایران

وزیر اطلاعات گفت: تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان در مذاکرات هسته ای با فصل الخطاب قرار دادن منویات مقام معظم رهبری، به هیچ عنوان از خط قرمزها عبور نمی کنند.

:

به گزارش سایت خبری بینانیوز ، حجت الاسلام سیدمحمود علوی روز جمعه در همایش علمی و کاربری طلایه داران هدایت ویژه مبلغان استان خراسان رضوی افزود: رهبر معظم انقلاب بارها حمایت و اعتماد خود را از تیم مذاکره کننده هسته ای اعلام کرده اند و نگرانی و بی اعتمادی معظم له از مواضع و عملکرد طرف مقابل است. وی ادامه داد: تیم مذاکره کننده هسته ای مقلد و مرید رهبر معظم انقلاب هستند و قهرمانانه و هوشمندانه در مذاکرات از حق مسلم کشورمان در خصوص انرژی صلح آمیز هسته ای دفاع می کنند.
:
حجت الاسلام علوی گفت: نباید در این شرایط با فراخوان های تجمعات ، موافقین و مخالفین مذاکرات هسته ای را در مقابل هم قرار داد بلکه باید در راستای منویات رهبر معظم انقلاب از تیم مذاکره کننده هسته ای حمایت کرد. وزیر اطلاعات نامگذاری امسال به عنوان دولت و ملت، هم دلی و هم زبانی را یاد آور شد و گفت: باید این مساله مورد توجه بخشهای مختلف قرار گیرد.
:
وی از سخنرانان و مبلغان خواست در سخنرانی های خود به آیات قرآن کریم و روایات اهل بیت عصمت و طهارت (ع) را استناد کرده و آن را در اولویت کاری خود قرار دهند. وی تصریح کرد: تحلیل های سیاسی مهم است ولی باید اولویت سخنرانی ها تبیین آیات و روایات در زمینه های گوناگون باشد.
:
حجت الاسلام علوی گفت: باید بصورت هنرمندانه به مخاطب توجه کرد و مطالب را بر اساس نیاز مخاطبین ، روان شناسانه و جامعه شناسانه ارایه داد تا تاثیر گذاری بیشتری داشته باشد. وی برلزوم توجه به ارزشهای اسلامی و تاکید کرد و افزود: مبلغین باید از هر گونه اقدامی که اخلاق مداری را در جامعه زیر سووال می برد پرهیز کنند.
:
وزیر اطلاعات گفت: باید در بیان مطالب از بیان احساسی مسایل خودداری کرده و جوانان را به سمت عقلانیت سوق دهیم تا دسیسه های دشمنان خنثی گردد. نماینده استان تهران در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: انتقادات نسبت به مسائل در صورتی ارزشمند است که توام با رعایت احترام و حرمت باشد و نباید بنام نقد حرمت شکنی و توهینی نسبت به افراد صورت گیرد.
:
وی اظهار داشت: در بحث هسته ای نیز متاسفانه در شرایطی که رهبری از تیم مذاکره کننده حمایت می کند برخی با سخنان و نقطه نظراتی به گونه ای عمل می کنند که گویی این افراد در فرآیند مذاکرات منافع کشورمان را به بیگانگان فروخته اند. حجت الاسلام علوی از گروه تکفیری داعش به عنوان مولود و دست پرورده سرویس های اطلاعاتی انگلیس، موساد و عربستان یاد کرد و گفت: استکبار جهانی با براه انداختن جنگ های نیابتی به دنبال دو قطبی کردن کشورهای اسلامی و منطقه است.
:
حجت الاسلام علوی خاطر نشان کرد: گروه داعش تلاش زیادی برای فعالیت و ایجاد ناامنی در ایران و از جمله مناطق مرزی انجام داد که با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) در نیل به اهداف خود ناکام ماند. وی افزود: سربازان گمنام امام زمان (عج) با اشراف دقیق اطلاعاتی و حضور در صحنه مانع از به چالش کشیدن امنیت کشورمان توسط این جریان‌ها و مخلان امنیت می‌شوند.

./.

توییت بینا

9:06 (۲ سال قبل) ۱

آغاز ثبت نام وام ضروری بازنشستگان

8:33 (۲ سال قبل) ۲

پایان محدودیت های ترافیکی طرح فاصله گذاری اجتماعی از امروز - اول اردیبهشت

8:30 (۲ سال قبل) ۳

در کشور کمبود خون داریم، مردم همچون گذشته خون اهدا کنند

8:27 (۲ سال قبل) ۴

ترامپ: ایران می‌خواهد آمریکا را صاحب شود!

8:26 (۲ سال قبل) ۵

سفرهای غیرضروری می تواند شیوع کرونا را تشدید کند

20:25 (۲ سال قبل) ۶

تعطیلی همه مسابقات ورزشی تا پایان اردیبهشت تمدید شد

20:24 (۲ سال قبل) ۷

در ۱۶ استان کشور روند ابتلا به کرونا نزولی شده است

20:16 (۲ سال قبل) ۸

وام یک میلیونی یارانه‌بگیران قرض الحسنه شد

20:01 (۲ سال قبل) ۹

وزیر کار بخشنامه تعیین حداقل مزد کارگران در سال ۹۹ را ابلاغ کرد

8:47 (۲ سال قبل) ۱۰

وزیر بهداشت: دانشگاه ها یک هفته دیگر تعطیل خواهند بود

8:45 (۲ سال قبل) ۱۱

عربستان حج عمره به این کشور را محدود کرد

8:44 (۲ سال قبل) ۱۲

یک مورد مثبت کرونا در آذربایجان غربی

11:41 (۲ سال قبل) ۱۳

کلیات لایحه بودجه ۹۹ در مجلس تصویب نشد

11:41 (۲ سال قبل) ۱۴

مرز زمینی و هوایی ایران و ترکیه تا اطلاع ثانوی مسدود است

10:09 (۲ سال قبل) ۱۵

۷۲ مصدوم در زلزله آذربایجان غربی

10:08 (۲ سال قبل) ۱۶

سامانه بارشی جدید وارد کشور شد

10:08 (۲ سال قبل) ۱۷

کره هیچ قطعه لوازم خانگی به ایران ارسال نمی کند

10:07 (۲ سال قبل) ۱۸

«ماهاتیر محمد»، نخست‌وزیر مالزی از سمت خود استعفا داد

10:06 (۲ سال قبل) ۱۹

میزان مشارکت در انتخابات مجلس ۴٢درصد ثبت شده است

10:06 (۲ سال قبل) ۲۰

سلطان ماسک هم دستگیر شد

پربازدیدها

آخرین عناوین

به کانال تلگرام بینانیوز بپیوندید