امروز: شنبه، ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۸ Saturday, 23 October 2021

وزیر کشور:مذاکرات هسته‌ای به نفع ایران به پایان می‌رسد

وزیر کشور:مذاکرات هسته‌ای به نفع ایران به پایان می‌رسد

وزیرکشور گفت: مذاکرات هسته‌ای ایران با درایت مقام معظم رهبری، هوشمندی تیم مذاکره کننده هسته ای و حمایت مردم به نفع ملت ایران به پایان خواهد رسید.

 

به گزارش سایت تحلیلی خبری بینانیوز به نقل از ایسنا ، عبدالرضا رحمانی فضلی در آیین معارفه استاندار جدید البرز طی سخنانی اظهار کرد: در طلیعه سالگرد رحلت امام خمینی (ره) بنیان گذار انقلاب اسلامی ایران باید یادی کنیم از رهبر کبیر انقلاب که با نیت خالص درس حریت و آزادگی را به ملت ایران آموخت.

 

وی افزود: امام خمینی(ره) با نیت خالص خود همه اراده‌ها را در وجود خود متمرکز کرد و با نورانیت همه قلب‌ها را روشن ساخت و انفجار نور را در کشور به وجود آورد.

 

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: وی یک تنه در مقابل ظلم و استکبار جهانی ایستادگی کرد و در مسیری جز راه بندگی خداوند قدم ننهاد.

 

رحمانی فضلی ادامه داد: همگام با بزرگداشت یاد امام خمینی (ره) باید قدردان جان فشانی شهدایی باشیم که با نثار خون خود اعتلای انقلاب و ارزش‌های اسلامی را به ارمغان آورده و مقتدرانه پرچم اسلام را در جهان به اهتزاز درآوردند.

 

وزیرکشور اضافه کرد: امروز ایران در 35 سالگی پیروزی انقلاب با هدایت و تدبر آگاهانه مقام معظم رهبری به عنوان کشوری آزاد سرلوحه کشورهای جهان به ویژه کشورهای اسلامی قرار گرفته است.

 

وی یادآور شد: ملت ایران و همه مسئولین باید قدردان این موهبت الهی باشند و فراموش نکنند که کشور دراین سال‌ها از چه مسیرهایی عبور کرده و به کجا رسیده است.

 

این مقام مسئول گفت: دشمنان انقلاب تصور می‌کردند که با فشارها و تحریم‌ها می‌توانند ملت ایران را ناامید سازند و آنان را از دستیابی به اهداف نظام منصرف کنند اما خوشبختانه برنامه‌ریزی‌های دشمن با شکست مواجه شد چرا که مردم آگاه هیچ گاه گرفتار نیرنگ دشمنان نخواهند شد.

 

رحمانی فضلی در ادامه به فتنه 88 اشاره کرد و افزود: دشمنان داخلی دست در دست مستکبران جهانی تلاش می‌کردند که فضای امن جامعه را مخدوش سازند تا از این سردرگمی و ناامنی به نفع خود بهره ببرند، اما ذکاوت مقام معظم رهبری و تعهد مردم به ارزش‌های انقلاب مانع دستیابی آنان به اهداف شومشان شد.

 

وی گفت: دشمنان پس ازناکامی در فتنه 88 باز هم به دنبال ضربه زدن به نظام بودند و قصد داشتند در انتخابات سال 92 نیز جریان فتنه 88 را راه اندازی کنند، اما حضور پرشور مردم در انتخابات مشت محکمی بردهان آنان بود.

 

وزیرکشور افزود: امروز دشمنان پس از ناکامی در اجرای نقشه‌های از پیش تعیین شده خود باز هم به دنبال فرصت هستند تا نقشه خود را عملی سازند که طرح موضوع هسته‌ای و بهانه‌گیری‌های نابه جای آنان نشأت گرفته از این عقده‌های کهنه است.

 

این مقام مسئول تأکید کرد: دشمنان بدانند تیم مذاکره کننده هسته‌ای ایران با درایت و پایمردی اهداف نظام را دنبال می‌کنند و به هیچ وجه حق مسلم ملت ایران را ضایع نمی‌کنند و به طور قطع ایران در مذاکرات هسته‌ای پیروز میدان خواهد بود؛ چرا که کشورهای حاضر در این مذاکرات ناچار هستند که شرایط ایران را بپذیرند.

 

رحمانی فضلی در ادامه از ظهور جریانات تکفیری سخن به میان آورد و گفت: امروز مستکبران با تقویت جریان‌های تکفیری می‌خواهند چهره اسلام را در نظر جهانیان مخدوش سازند و اسلام را به عنوان دین طرفدار جنگ و خون‌ریزی به مردم معرفی کنند.

 

وی اضافه کرد: اقدامات دشمنان کاری از پیش نخواهد برد؛ چرا که مردم جهان با اسلام واقعی که دین مودت و مهربانی است آشنایی کامل دارند و گرفتار تبلیغات سوء دشمنان اسلام نخواهند شد.

 

وزیر کشور در پایان سخنان خود گفت: کشور ایران پرچم اسلام، عدل و مبارزه با فساد را در دنیا به اهتزاز درآورده است بنابراین عملکرد ها باید متناسب با اهداف و ارزش های اسلامی پیش برود تا کشورهای دیگر از ایران به عنوان الگویی در این زمینه یاد کنند.

 

انتهای پیام

 

توییت بینا

9:06 (۲ سال قبل) ۱

آغاز ثبت نام وام ضروری بازنشستگان

8:33 (۲ سال قبل) ۲

پایان محدودیت های ترافیکی طرح فاصله گذاری اجتماعی از امروز - اول اردیبهشت

8:30 (۲ سال قبل) ۳

در کشور کمبود خون داریم، مردم همچون گذشته خون اهدا کنند

8:27 (۲ سال قبل) ۴

ترامپ: ایران می‌خواهد آمریکا را صاحب شود!

8:26 (۲ سال قبل) ۵

سفرهای غیرضروری می تواند شیوع کرونا را تشدید کند

20:25 (۲ سال قبل) ۶

تعطیلی همه مسابقات ورزشی تا پایان اردیبهشت تمدید شد

20:24 (۲ سال قبل) ۷

در ۱۶ استان کشور روند ابتلا به کرونا نزولی شده است

20:16 (۲ سال قبل) ۸

وام یک میلیونی یارانه‌بگیران قرض الحسنه شد

20:01 (۲ سال قبل) ۹

وزیر کار بخشنامه تعیین حداقل مزد کارگران در سال ۹۹ را ابلاغ کرد

8:47 (۲ سال قبل) ۱۰

وزیر بهداشت: دانشگاه ها یک هفته دیگر تعطیل خواهند بود

8:45 (۲ سال قبل) ۱۱

عربستان حج عمره به این کشور را محدود کرد

8:44 (۲ سال قبل) ۱۲

یک مورد مثبت کرونا در آذربایجان غربی

11:41 (۲ سال قبل) ۱۳

کلیات لایحه بودجه ۹۹ در مجلس تصویب نشد

11:41 (۲ سال قبل) ۱۴

مرز زمینی و هوایی ایران و ترکیه تا اطلاع ثانوی مسدود است

10:09 (۲ سال قبل) ۱۵

۷۲ مصدوم در زلزله آذربایجان غربی

10:08 (۲ سال قبل) ۱۶

سامانه بارشی جدید وارد کشور شد

10:08 (۲ سال قبل) ۱۷

کره هیچ قطعه لوازم خانگی به ایران ارسال نمی کند

10:07 (۲ سال قبل) ۱۸

«ماهاتیر محمد»، نخست‌وزیر مالزی از سمت خود استعفا داد

10:06 (۲ سال قبل) ۱۹

میزان مشارکت در انتخابات مجلس ۴٢درصد ثبت شده است

10:06 (۲ سال قبل) ۲۰

سلطان ماسک هم دستگیر شد

پربازدیدها

آخرین عناوین

به کانال تلگرام بینانیوز بپیوندید