امروز: پنج شنبه، ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۳ Thursday, 30 March 2023

پنجعلی: آقای کفاشیان! شهامت هم خوب چیزی است

پنجعلی: آقای کفاشیان! شهامت هم خوب چیزی است

سرپرست پرسپولیس با رد اظهارات امیررضا خادم و علی کفاشیان می‌گوید رییس فدراسیون فوتبال به صراحت به او و علی پروین گفته که برای واریز پول به حساب سرخ‌پوشان باید سه شرط وزارت ورزش تحقق یابد و این صحبت‌ها،‌ پیشنهاد از طرف کفاشیان نبوده و نظر وزارت ورزش بوده است.

 

به گزارش سایت تحلیلی خبری بینانیوز به نقل از محمد پنجعلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،‌ در واکنش به اظهارات امروز خادم و کفاشیان گفت:‌ صحبت‌های من همان صحبت‌های دیروز است. دلیلی نداشت که به ما پول ندهند. مدام امروز و فردا کردند تا اینکه آقای کفاشیان دیروز به من گفت تا با علی آقا(پروین) پیش ایشان برویم. من به چیزهای دیگری که ایشان آنجا مطرح کردند نمی‌پردازم اما یکی از صحبت‌های عجیب‌شان این بود که بازیکنان از طلب سال قبل‌شان هم صرف نظر کنند و برای امسال هم تنها 50 درصد از قراردادشان را بگیرند و به صورت مکتوب نسبت به این ماجرا اعلام رضایت کنند.

 

او در پاسخ به این سوال که آیا کفاشیان این مساله را از طرف خودش مطرح کرده یا شروط از طرف وزارت ورزش بوده است اظهار کرد: به هیچ وجه صحبت ایشان پیشنهاد نبود. آقای کفاشیان به صورت دقیق گفتند که این نظر وزارت ورزش است. برای من جای تعجب است که ایشان منکر شده‌اند و گفته‌اند که صحبت‌هایشان پیشنهاد بوده و ارتباطی به وزارت ورزش نداشته است. شهامت هم خوب چیزی است. مگر ما چقدر عمر می‌کنیم و به چه بهایی باید زندگی کنیم. این پول حق بازیکنان ماست. در ابتدای فصل با بازیکن برای یک رقم مشخص توافق شده و حالا انصاف نیست که به او بگوییم 50 درصد بیشتر نباید بگیری و از طلب سال قبل هم باید صرفنظر کنی.

 

سرپرست پرسپولیس ادامه داد: ما امروز بازی بسیار حساسی داریم و تلاش داریم حاشیه‌ها را کم کنیم اما این صحبت‌ها واقعا به تیم لطمه می‌زند. بازیکنان ما غیرت به خرج داده‌اند و با وجود این که حق و حقوقشان را نگرفته‌اند برای تیم زحمت می‌کشند. آن‌ها برای مردم بازی می‌کنند و این در حالی است که باشگاه‌های دیگر به لحاظ مالی مشابه وضعیت ما نیستند.

 

پنجعلی در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا صحت دارد در جلسه با کفاشیان گفته است اگر بازیکنانش پول نگیرند شکست می‌خورند و یا بد بازی می‌کنند بیان کرد: به این شکل صحبت نکردیم. ما گفتیم شرایط ما در جدول خاص است و این وضعیت می‌تواند تاثیر منفی بر تیم بگذارد. به علاوه اینکه شاید برخی بازیکنان این مسائل را نتوانند تحمل کنند و بازی نکنند.

 

آن شروط تبعات بسیار بزرگی برای ما دارد. البته من می‌دانم که بازیکنان ما قطعا برای ما و مردم بازی می‌کنند اما باید این صحبت را مطرح می‌کردم تا تکانی به فدراسیون بدهم. جالب است آقای کفاشیان دو روز قبل به من گفت که تا فردا صبح پول به حساب بازیکنان پرسپولیس ریخته می‌شود و تنها یک امضا از سازمان لیگ برای این کار لازم است. ایشان حتی شماره حساب بازیکنان را هم از ما گرفت اما دیروز در جلسه به ما گفت که نظر وزارت ورزش روی این سه شرط است و حالا عجیب است که آقایان همه چیز را منکر می‌شوند.

 

انتهای پیام

توییت بینا

9:20 (۴ روز قبل) ۱

ایران به رتبه هفتم مصرف بنزین در جهان رسید

8:59 (۵ روز قبل) ۲

پنتاگون: به دنبال درگیری با ایران نیستیم

11:22 (۱ هفته قبل) ۳

امیرعبداللهیان: روزهای خوب⁩ در پیش است

11:48 (۲ هفته قبل) ۴

مجوز ۲۰ هزار پرواز نوروزی صادر شده است

11:47 (۲ هفته قبل) ۵

۱۷۶ نفر فوتی در ۴ روز نخست طرح سفرهای نوروزی

11:40 (۲ هفته قبل) ۶

ورود ایران چک ۲۰۰ هزار تومانی به بازار

16:07 (۲ هفته قبل) ۷

۲ نفر از عاملین اصلی حمله تروریستی حرم شاهچراغ به اعدام محکوم شدند

16:06 (۲ هفته قبل) ۸

مصرف بنزین در کشور به ۱۱۵ میلیون لیتر در روز رسید

10:45 (۲ هفته قبل) ۹

ورود سامانه بارشی جدید از یکشنبه

10:45 (۲ هفته قبل) ۱۰

آغاز رزمایش مشترک دریایی ایران ، چین و روسیه

10:45 (۲ هفته قبل) ۱۱

وزیر بهداشت: واکسن کرونا باید سالی یکبار تزریق شود

15:50 (۲ هفته قبل) ۱۲

۵۳ نفر از چهره‌های سرشناس ممنوع‌المعامله شدند

15:35 (۲ هفته قبل) ۱۳

پرداخت ۱۰۰ میلیون تومان به هر مسجد از بودجه حذف شد

10:34 (۲ هفته قبل) ۱۴

پرواز موفقیت‌آمیز هواپیمای مسافربری با سوخت هیدروژنی

10:32 (۲ هفته قبل) ۱۵

حداقل ۶ بانک ایرانی مشمول ماده ۱۴۱ و ورشکسته اند

9:06 (۳ سال قبل) ۱۶

آغاز ثبت نام وام ضروری بازنشستگان

8:33 (۳ سال قبل) ۱۷

پایان محدودیت های ترافیکی طرح فاصله گذاری اجتماعی از امروز - اول اردیبهشت

8:30 (۳ سال قبل) ۱۸

در کشور کمبود خون داریم، مردم همچون گذشته خون اهدا کنند

8:27 (۳ سال قبل) ۱۹

ترامپ: ایران می‌خواهد آمریکا را صاحب شود!

8:26 (۳ سال قبل) ۲۰

سفرهای غیرضروری می تواند شیوع کرونا را تشدید کند

پربازدیدها

آخرین عناوین