امروز: چهارشنبه، ۱۵ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۰۴:۵۱ Wednesday, 6 December 2023

کی روش به ایران بازگشت

کی روش به ایران بازگشت

سرمربي تيم ملي فوتبال گفت: کار دشواري در استراليا خواهيم داشت و من براي گفتن همين موضوع در ايران هستم.

:

به گزارش سایت تحلیلی و خبری بینانیوز ، کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ساعت 21:30 دقیقه امشب با پرواز دوبی به تهران وارد فرودگاه امام خمینی (ره) شد و در بدو ورود اظهار داشت: من اینجا هستم برای جلسه فردا که با رئیس فدراسیون هماهنگ شده با کفاشیان مذاکره کنم و امید شخص من این است که در جلسه فردا درباره تمامی مسائل فی‌مابین صحبت کنیم و بتوانیم آنها را حل کنیم.
:
به نقل از تسنیم، وی افزود: من می‌دانم که زمان را از دست داده‌ایم و دقیقا به همین دلیل من اینجا هستم، اینجا نیامده‌ایم وقت کسی چه من و چه رئیس فدراسیون فوتبال را تلف کنیم. مساله اصلی برای ما تیم ملی فوتبال ایران است.
:
سرمربی تیم ملی فوتبال خاطرنشان کرد: همانطور که پیش از این گفتم دغدغه من این است که زمان بسیار باارزشی را از دست داده‌ایم و تا جام ملت‌های آسیا فرصت کوتاهی پیش رو داریم.
:
وی یادآور شد: تمامی تیم‌هایی که با آنها مصاف داریم، در جریان برنامه‌هایشان قرار دارم مانند امارات و قطر و ما هم باید هرچه سریع‌تر به یک تصمیم واحد برسیم، مهم‌ترین مساله‌ای که اکنون وجود دارد، تیم ملی فوتبال ایران است.
:
کی‌روش تاکید کرد: بار دیگر تکرار می‌کنم بسیار با افتخار در اینجا حضور دارم و به خودم می‌بالم که در خدمت هواداران فوتبال ایران باشم و مطمئن هستم هرگونه موضوع متفاوت در نقطه‌نظرها یا سوءتفاهم‌های میان شخص من و کفاشیان که وجود داشته باشد را حل خواهیم کرد.
:
سرمربی تیم ملی فوتبال یادآور شد: هیچ شخصی بهتر از رئیس فدراسیون فوتبال به فکر منافع تیم ملی نیست و بر شرایط اشراف دارد و به همین دلیل است که از من دعوت کرده تا به ایران بیایم و من برای این جلسه متشکر هستم.
:
وی درباره اینکه گفته شده که برخی از بندهای قرارداد او دستکاری شده است، تصریح کرد: بسیار خوشحالم که این سوال را پرسیدید، روزنامه اکیپ فرانسه صحبت‌هایی را از قول من مطرح کرده که صحت و سقم ندارد و شاید منابع دیگری که با فرانسوی‌ها در ارتباط بودند این مسائل را مطرح کردند و البته شاید برخی دیگر از رسانه‌ها در فرانسه هم این موضوع را گسترش داده‌اند اما اطمینان می‌دهم که چنین حرف‌هایی از قول من صحت ندارد.
:
کی‌روش افزود: من برای یک اصل واحد به اینجا آمدم و معتقدم وقت بازی و اتلاف وفت نیست. من اینجا هستم تا با یک ذهن باز فردا مذاکرات را انجام دهیم و به یکسری نتایج دست پیدا کنیم.
:
سرمربی تیم ملی فوتبال درباره اینکه دلیل تاخیر حضورش در ایران همین مشکلات در قرارداد بوده یادآور شد: مطمئناً کفاشیان جلسه فردا را هماهنگ کرده و همان‌ زمانی که او اعلام کرد من به ایران آمدم.
:
وی در پاسخ به این سوال که همان داور صربستانی بازی ایران و آرژانتین بازی تیم‌های بشیکتاش و آرسنال را هم قضاوت کرد و در آنجا هم آرسن ونگر به قضاوت او اعتراض کرده، تاکید کرد: من این بازی را دیدم و فکر می‌کنم کارت زرد دومی که منجر به اخراج آرن رمزی شد تصمیم تندی بود و دقیقا به همین دلیل است که من اینجا هستم چرا که اگر فکر می‌کنیم کار سختی در جام جهانی برزیل داشتیم، باید بگویم کار ما در جام ملت‌های استرالیا به مراتب سخت‌تر است.
:
کی‌روش افزود: در درجه اول 3 تیم از حاشیه خلیج فارس در گروه ما هستند که ما مقابل آنها بازی خواهیم کرد. از جمله این تیم‌ها بحرین است که همواره به صورت سنتی حریف دشواری برای ما بوده است.
:
سرمربی تیم ملی خاطرنشان کرد: می‌دانیم قطر هیچگاه حریف آسانی برای ما نبوده است و مقابل قطر بازی دشواری خواهیم داشت ضمن آنکها امارات در حال حاضر یکی از برترین‌ تیم‌های آسیا محسوب می‌شود.
:
وی خاطرنشان کرد: مطمئنا اگر داوری مثل داور صربستانی جام جهانی در استرالیا هم حضور داشته باشد، ما باید خود را آماده رویارویی با این شرایط کرده باشیم و قوی‌تر در این مسابقات حضور داشته باشیم.
:
کی‌روش تصریح کرد: امارات متحده عربی اردوی 25 روزه‌ای را در اتریش پیش رو خواهد داشت و برنامه‌های تیم قطر را هم چک کردم آنها نیز برنامه‌های تدارکاتی ویژه‌ای دارند و از روند آماده‌سازی بحرین هم خبر داریم.
:
سرمربی تیم ملی خاطرنشان کرد: دلیل حضورم این است که با کفاشیان در همین‌رابطه صحبت کنم و بگویم باید خیلی سخت کار کنیم، البته این نقطه‌نظرات من است و باید ببینیم و فردا چه می‌شود و در جلسه چه نظراتی مطرح می‌شود.
:
وی در بخش پایانی صحبت‌هایش درباره درگذشت مهدی نفر خبرنگار ورزشی تاکید کرد: متاسفانه وقتی این خبر را شنیدم بسیار ناراحت شدم. من وقت و فرصت آن را داشتم که با این خبرنگار آشنا شوم و خبر برای من بسیار ناراحت‌کننده بود. قطعا این اتفاق برای خانواده، دوستان و اصحاب رسانه تلخ بوده و من به آنها تسلیت می‌گویم. نفر شخصیتی بسیار دوست‌داشتنی بود که در قلب من جای داشت. این اتفاق برای خانواده مهدی نفر بسیار سخت است و من بسیار به آنها تسلیت می‌گویم

./.

توییت بینا

10:34 (۱ ماه قبل) ۱

کشف محموله ۸۷۶ کیلوگرمی مواد مخدر در مرز بازرگان

10:33 (۱ ماه قبل) ۲

پیامک‌ ثبت‌نام واریز سود سهام عدالت جعلی است

10:33 (۱ ماه قبل) ۳

ورود ۲۵هزار معلم جدید به مدارس از ابتدای آبان

10:32 (۱ ماه قبل) ۴

توربین نیروگاه برق خرمشهر را دزدها برده اند

11:55 (۶ ماه قبل) ۵

ایران هیچ اغراقی در توان موشکی خود نمی کند

11:53 (۶ ماه قبل) ۶

درخواست مجلس از وزیر صمت برای ابطال انتخابات غیرقانونی اتاق بازرگانی

11:53 (۶ ماه قبل) ۷

اخطار شورای رقابت به خودروسازان گران‌فروش

16:29 (۶ ماه قبل) ۸

رهبر انقلاب: توافق اشکالی ندارد اما زیرساخت‌های صنعت هسته‌ای نباید دست بخورد

16:28 (۶ ماه قبل) ۹

دستگیری اعضای باند اسکیمر در ارومیه

14:15 (۶ ماه قبل) ۱۰

کارکنان یک بانک ۱۱ بار وام قرض الحسنه دریافت کردند

14:15 (۶ ماه قبل) ۱۱

قرعه‌کشی مرحله دوم فروش خودرو امروز انجام می‌شود

15:12 (۶ ماه قبل) ۱۲

سلطان عمان وارد تهران شد

17:03 (۶ ماه قبل) ۱۳

رئیس‌جمهور سه قانون مصوب مجلس را برای اجرا ابلاغ کرد

16:59 (۶ ماه قبل) ۱۴

ترکیه: ۹۶ کیلومتر از دیوار مرزی با ایران تکمیل شد

16:58 (۶ ماه قبل) ۱۵

نیروهای طالبان اقدام به تیراندازی به پاسگاه ساسولی کردند

16:57 (۶ ماه قبل) ۱۶

بازنشستگان برای وام ۳۰میلیونی نیاز به ثبت‌نام مجدد ندارند

16:56 (۶ ماه قبل) ۱۷

ثبت‌نام در سامانه یکپارچه خودرو به ۱ میلیون نفر رسید

9:22 (۷ ماه قبل) ۱۸

کرایۀ حمل کالا ۳۰ درصد افزایش یافت

9:19 (۷ ماه قبل) ۱۹

تروریست ها ۵ مرزبان را در سراوان شهید کردند

8:32 (۷ ماه قبل) ۲۰

تمامی کارت های ملی تا سال ۱۴۰۵ اعتبار خواهند داشت

آخرین عناوین