امروز: پنج شنبه، ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۹ Thursday, 21 October 2021

اسرار زندگی کیم جونگ اون از زبان “سرآشپز خائن”!

اسرار زندگی کیم جونگ اون از زبان "سرآشپز خائن"!

سرآشپز رهبر سابق کره شمالی که پیش از فرار از این کشور، هم‌بازی دوران کودکی کیم جونگ اون، رهبر جوان این کشور آسیایی بود، از مسائلی پرده برداشت که در آن دوران با آنها روبه‌رو بود.

 

به گزارش سایت تحلیلی خبری بینانیوز به نقل از ایسنا ، به نوشته روزنامه تلگراف، کنجی فوجیموتو، سرآشپز کیم جونگ ایل، رهبر فقید کره شمالی و هم‌بازی کیم جونگ اون، رهبر کنونی این کشور گفت: کیم جونگ اون از سن 14 سالگی وودکا می‌نوشید، علاقه شدیدی به هالیوود داشت و از هفت سالگی با مرسدس در حیاط کاخ رانندگی می‌کرد. او حتی مثل دودکش سیگار می‌کشید.

 

فوجیموتو 66 ساله که بیش از یک دهه را به عنوان سرآشپز و محرم اسرار کیم جونگ ایل در کره شمالی به سر برد، هم‌بازی کیم جونگ اون نیز بود.

 

وی در این باره می‌گوید: من هم محرم اسرار و سرآشپز کیم جونگ ایل بودم و باید برایش سوشی می‌پختم، هم اینکه با پسرش کیم جونگ اون بازی می‌کردم و نقش پرستار را برای او داشتم. من نزدیکترین فرد در دوران کودکی به کیم جونگ اون بودم. او همانند پسرم بود.

 

این سرآشپز 66 ساله در ادامه گفت: استخری به اندازه استخر بازی‌های المپیک در محل اقامت کیم جونگ اون وجود داشت. یک سینما و یک سالن ژیمناستیک نیز تعبیه شده بود. محل بازی کودکان بسیار بزرگ بود. خودروهای کنترلی و یک میز بیلیارد هم در این مکان بود. کیم جونگ اون که کوچکترین فرزند در میان دو برادر دیگرش بود، هیچگاه از برادر بزرگترش به نام جونگ چول جدا نمی‌شد. این دو در زمان تولدشان، موسیقی اجرا می‌کردند. کیم جونگ اون الفبای کره‌ای را در مقابل حضار به صورت آواز می‌خواند در حالی که برادر بزرگش با گیتار الکترونیکی می‌نواخت. کیم جونگ اون تا زمانی که به سمت رهبری کره شمالی در 2011 منصوب شد، هیچ اطلاعی درباره جهان بیرون نداشت. برادر بزرگش جونگ چول به خاطر رفتار زنانه‌اش از جانب پدر طرد شد.

 

این سرآشپز ژاپنی می‌گوید: برادر دیگر، کیم جونگ نام، در تلاش برای ورود به ژاپن با پاسپورت جعلی در سال 2001 و دیدن از منطقه دیسنی توکیو از خانواده طرد شد. اما کیم جونگ اون همواره دوست داشت بزرگتر از سنش رفتار کند. همواره رئیس و سرپرست بچه‌های دیگر بود. اگر او را مهدکودکی خطاب می‌کردم، عصبانی می‌شد. همواره عقایدش را بیان می‌کرد و خودش تصمیم می‌گرفت. برادر بزرگترش از او پیروی می‌کرد.

 

فوجیموتو درباره درگیری‌ها و کشمکش‌های وحشیانه دو برادر سخن گفت و اینکه کیم جونگ اون در سن 11 سالگی خویی وحشیانه و درنده داشت، همانند بزرگسالی‌اش که با بی‌رحمی اطرافیانش را می‌کشد.

 

وی افزود: کیم جونگ اون سیگار کشیدن را از 14 سالگی آغاز کرد. پدر و مادرش خبر نداشتند، بعضی شب‌ها ساعت 3 به اتاق من می‌آمد. از من سیگار می‌خواست. با مرسدسش به تپه‌های اطراف می‌رفتیم. او یک یا دو نخ می‌کشید. او حتی مشروب زیاد می‌نوشید. وودکا و شراب قرمز بوردو از مشروبات مورد علاقه‌اش بود. حتی می‌شد خودش یک بطری را تنها بنوشد. در سن 15 سالگی او را به کالج بین‌المللی گران قیمتی در برن سوئیس اعزام کردند. هم‌کلاسی‌هایش او را فاقد دانش یادگیری توصیف می‌کنند که بیشتر اوقات خود را در زمین‌های بسکتبال و اسکی می‌گذارند. کیم جونگ اون از همان کودکی عاشق بسکتبال بود و شاید همین علاقه زیاد باعث شد تا بازیکن سابق تیم بسکتبال آمریکا را در کشورش بپذیرد و ترتیب بازی میان دو تیم را بدهد. وی هیچگاه بازی‌های N B A را از دست نداد. ساخت یک منطقه اسکی در کره شمالی به ارزش چند میلیون پوند نیز یکی از علایق کیم جونگ اون است. در حالی که از جمعیت 24 میلیونی کره شمالی تنها 5000 تن اسکی باز هستند و این خرج‌ها و هزینه‌ها در حالی است که قحطی، گرسنگی و فقر این کشور را در برگرفته است.

 

کیم جونگ اون پس از سه سال صرف وقت و هزینه در این کالج بین‌المللی در سوئیس بدون دریافت مدرک به کره شمالی بازگشت و توسط پدرش به دانشگاه نظامی در پیونگ یانگ فرستاده شد.

 

این سرآشپز افزود: بر خلاف کیم جونگ ایل که به شدت زن باره بود، پسرش که هم‌اکنون رهبر کره شمالی است روابط خوبی با زنان نداشت. برخی می‌گویند علت اینکه شوهرعمه خود را اعدام کرد، فراهم کردن زنان و دختران توسط وی برای پدرش بوده است.

 

این آشپز ژاپنی با آنکه زن و فرزندش در پیونگ یانگ بودند، به بهانه خرید ماهی در سال 2001 برای آشپزخانه به ژاپن فرار کرد. این اقدام باعث خشم کیم جونگ ایل شد و وی این رفتار را خیانت دانست. اما در سال 2012، کیم جونگ اون از این آشپز خواست تا به پیونگ یانگ بازگردد. در بدو ورود به سرسرای کاخ، وی با ترس شاهد اوضاع بود اما کیم جونگ اون تنها خندید و گفت: مدت‌هاست تو را ندیدم. خیانت تو به کره شمالی تماما بخشیده شده است.

 

انتهای پیام

 

توییت بینا

9:06 (۲ سال قبل) ۱

آغاز ثبت نام وام ضروری بازنشستگان

8:33 (۲ سال قبل) ۲

پایان محدودیت های ترافیکی طرح فاصله گذاری اجتماعی از امروز - اول اردیبهشت

8:30 (۲ سال قبل) ۳

در کشور کمبود خون داریم، مردم همچون گذشته خون اهدا کنند

8:27 (۲ سال قبل) ۴

ترامپ: ایران می‌خواهد آمریکا را صاحب شود!

8:26 (۲ سال قبل) ۵

سفرهای غیرضروری می تواند شیوع کرونا را تشدید کند

20:25 (۲ سال قبل) ۶

تعطیلی همه مسابقات ورزشی تا پایان اردیبهشت تمدید شد

20:24 (۲ سال قبل) ۷

در ۱۶ استان کشور روند ابتلا به کرونا نزولی شده است

20:16 (۲ سال قبل) ۸

وام یک میلیونی یارانه‌بگیران قرض الحسنه شد

20:01 (۲ سال قبل) ۹

وزیر کار بخشنامه تعیین حداقل مزد کارگران در سال ۹۹ را ابلاغ کرد

8:47 (۲ سال قبل) ۱۰

وزیر بهداشت: دانشگاه ها یک هفته دیگر تعطیل خواهند بود

8:45 (۲ سال قبل) ۱۱

عربستان حج عمره به این کشور را محدود کرد

8:44 (۲ سال قبل) ۱۲

یک مورد مثبت کرونا در آذربایجان غربی

11:41 (۲ سال قبل) ۱۳

کلیات لایحه بودجه ۹۹ در مجلس تصویب نشد

11:41 (۲ سال قبل) ۱۴

مرز زمینی و هوایی ایران و ترکیه تا اطلاع ثانوی مسدود است

10:09 (۲ سال قبل) ۱۵

۷۲ مصدوم در زلزله آذربایجان غربی

10:08 (۲ سال قبل) ۱۶

سامانه بارشی جدید وارد کشور شد

10:08 (۲ سال قبل) ۱۷

کره هیچ قطعه لوازم خانگی به ایران ارسال نمی کند

10:07 (۲ سال قبل) ۱۸

«ماهاتیر محمد»، نخست‌وزیر مالزی از سمت خود استعفا داد

10:06 (۲ سال قبل) ۱۹

میزان مشارکت در انتخابات مجلس ۴٢درصد ثبت شده است

10:06 (۲ سال قبل) ۲۰

سلطان ماسک هم دستگیر شد

پربازدیدها

آخرین عناوین

به کانال تلگرام بینانیوز بپیوندید