امروز: شنبه، ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۷ Saturday, 4 February 2023

دایی: با عزت رفتم و برای قهرمانی پرسپولیس آمدم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من از پرسپولیس بد نرفتم بلکه با عزت رفتم قهرمانی کسب کردم خدا خواست که دو سال از این تیم دور باشم. به گزارش سایت تحلیلی خبری بینانیوز به نقل از فارس، علی دایی در نشست مطبوعاتی خود ضمن تشکر از اصحاب رسانه و مطبوعات...

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من از پرسپولیس بد نرفتم بلکه با عزت رفتم قهرمانی کسب کردم خدا خواست که دو سال از این تیم دور باشم.

به گزارش سایت تحلیلی خبری بینانیوز به نقل از فارس، علی دایی در نشست مطبوعاتی خود ضمن تشکر از اصحاب رسانه و مطبوعات عنوان کرد:‌در ابتدا از تمام بزرگان پرسپولیس اجازه می‌گیرم من از هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه تشکر می‌کنم که به من اطمینان کردند و امیدوارم بتوانم خواسته‌های آنها و هواداران را برآورده کنم. مطمئن باشید تا روزی که در خدمت پرسپولیس باشم تمام تلاشم را برای موفقیت این تیم انجام خواهم داد.

وی در مورد بازگشتش به پرسپولیس یادآور شد: من از پرسپولیس بد نرفتم بلکه با عزت رفتم قهرمانی کسب کردم خدا خواست که دو سال از این تیم دور باشم و بار دیگر برگردم. همه این اتفاقات را بر این حساب می‌گذارم که خواست خداوند بوده به هر حال هر تیمی با مربی و بازیکن زمانی قرارداد دارد و آن تمام خوهد شد.

سرمربی پرسپولیس افزود: هر تیمی می‌تواند با مربی دیگری صحبت کند شما بایرن مونیخ را ببینید در آستانه گرفتن دو جام و یا سومی هم قرار داشت اما ماه‌ها پیش مربی خود را تغییر داد. باید رفتار خود را حرفه‌ای کنیم و حرفه‌ای فکر کنیم. تا زمانی که اینگونه فکر کنیم به جایی نخواهیم رسید.

دایی در مورد اینکه آیا قول قهرمانی پرسپولیس را می‌دهد،‌گفت: کسی نمی‌تواند قول قهرمانی بدهد اما مطمئن باشید من به پرسپولیس آمده‌ام تا قهرمان شویم. مطمئنا با حمایت مدیرعامل و هیئت مدیره و همچنین بازیکنان خوبی که پرسپولیس دارد و همت همه آنها امسال پرسپولیس کارهای بزرگی انجام خواهد داد. مطمئن باشید برای قهرمانی پرسپولیس به این تیم آمدم و دوباره سعی و تلاشم را می‌کنم تا بتوانیم قهرمان لیگ برتر و جام حذفی شویم.

وی در مورد علی کریمی تصریح کرد: من زمانی که از ایران رفتم فکر کنم بعد از فینال جام حذفی بود که همه رسانه‌ها خبر خداحافظی کریمی را اعلام کردند و پس از آن چیزی غیر از آن نشنیدم. به هر حال علی آقا بزرگ فوتبال ماست. زحمت زیادی برای فوتبال ما کشیده است. باید امثال او ارج نهاده شود.

دایی ادامه داد: همیشه احترام به بزرگان واجب است نباید کاری کرد که ارزش افراد پایین بیاید. همانطور که در مورد مهدی مهدوی‌کیا معتقد بودم باید بزرگی او حفظ شود در مورد کریمی هم این نظر را دارم. باید بزرگی بزرگان را حفظ کرد. کاری نکنیم که خدشه‌ای به آنها وارد شود.

علی دایی در ادامه نشست خبری خود در مورد وضعیت علی کریمی و اینکه او می‌خواهد با پرسپولیس از فوتبال خداحافظی کند، گفت: اکنون فقط 23 ساعت است که به تهران آمده‌ام و در خدمت شما هستم و نمی‌توانم جواب خاصی به شما بدهم.

وی در مورد انتخاب کریم باقری به عنوان دستیارش، گفت: من به توانایی‌های باقری اعتقاد دارم و با آقا کریم مطمئنا کار خواهیم کرد. دستیارانم کسانی هستند که می‌توانند به من کمک کنند.

دایی در مورد اینکه در غیاب او که در خارج بود، قراردادش با پرسپولیس امضاء شد، گفت: من خوشبختانه هم دوستان خوبی دارم و هم سردار، مدیریت باشگاه با ما خیلی خوب همکاری کرد. قرار نیست که حتما خود من حضور داشته باشم. با این ارتباطاتی که وجود دارد هر جایی دنیا که باشی می‌توانی کارهایت را انجام دهی. از مدیریت باشگاه تشکر می‌کنم. من دوستانی مثل دهقان دارم و همچنین پیش‌بین که وکیل من است. از همگی آنها ممنون هستم. ما برنامه‌مان را کامل نوشته بودیم و می‌دانستیم که چه بازیکنانی را می‌خواهیم بگیریم.

وی ادامه داد: سعی کردیم نقاط ضعف پرسپولیس را پوشش دهیم و از نقاط قوت آن استفاده کنیم و فصل خوبی را داشته باشیم.

وی در مورد کادر پزشکی پرسپولیس گفت: می‌خواهم از دکتر شهاب که با تیم ملی هم همکاری دارد، استفاده کنم. من چند سال با او کار کردم. او جزء بهترین‌هاست.

دایی در مورد فصل گذشته پرسپولیس و اینکه این تیم می‌تواند قهرمان شود یا نه، گفت:‌ مطمئنا فصل قبل پرسپولیس از لحاظ انسانی و بازیکن بسیار خوب بوده است و بازیکنان خیلی خوبی جذب این تیم شده‌اند. یکی دو نکته ضعف داشته که ما سعی کرده‌‌ایم آنها را پوشش دهیم. از همین الان هدف‌مان قهرمانی با پرسپولیس است و این هدف دور از دسترس نیست و برای رسیدن به آن تلاش می‌کنیم.

دایی در خصوص اینکه انتظارات از پرسپولیس با مربیگری شما بسیار بالاست گفت:‌مطمئنا علی دایی به تنهایی نمی‌توان کاری انجام دهد مدیران باشگاه، مردم و مخصوصا حمایت و نظرات پیشکسوتان می‌تواند خیلی به ما کمک کند. دایی به تنهایی نخواهد توانست کاری انجام دهد. انشاءاله با کار گروهی می‌توانیم با پرسپولیس نتایج مورد انتظار را کسب کنیم اما متاسفانه ما در ایران عادت کردیم تنها کار کنیم. بلکه باید یک گروه باشیم تا بتوانیم امور را به طور ایده‌ال پیش ببریم ضمن اینکه گروه پشتیبانی از کادر تدارکات گرفته تا کادر مدیریت باید قوی عمل کنند. مهمترین بخش پشتیبانی فاز مدیریتی است که باید به درستی کارش را انجام دهد.

وی ادامه داد:‌پرسپولیس بیش از 30-40 میلیون هوادار دارد در حالی که هیچ تیمی ندارد که نقطه مثبت پرسپولیس همین هواداران هستند و می‌توانند به موفقیت تیم کمک کنند.

سرمربی پرسپولیس در ادامه کنفرانس مطبوعاتی خود اظهار داشت: مطمئنا نتایجی که پرسپولیس در فصل پیش رو خواهد گرفت اثرگذار است اما به نظر من اینکه با یک مربی قرارداد سه ساله ببندند کار بسیار خوبی است من در مورد خودم نمی‌گویم هر مربی که بیاید طی یک برنامه سه ساله می‌تواند کمک کند و ما هم می‌توانیم قدم‌هایی را رو به جلو برداریم.

دایی در پایان گفت: مطمئنم با کادر فنی و بازیکنان فعلی می‌توانیم گام‌های محکمی را در همان سال اول برداریم و نیاز به سه سال نداریم.

توییت بینا

9:06 (۳ سال قبل) ۱

آغاز ثبت نام وام ضروری بازنشستگان

8:33 (۳ سال قبل) ۲

پایان محدودیت های ترافیکی طرح فاصله گذاری اجتماعی از امروز - اول اردیبهشت

8:30 (۳ سال قبل) ۳

در کشور کمبود خون داریم، مردم همچون گذشته خون اهدا کنند

8:27 (۳ سال قبل) ۴

ترامپ: ایران می‌خواهد آمریکا را صاحب شود!

8:26 (۳ سال قبل) ۵

سفرهای غیرضروری می تواند شیوع کرونا را تشدید کند

20:25 (۳ سال قبل) ۶

تعطیلی همه مسابقات ورزشی تا پایان اردیبهشت تمدید شد

20:24 (۳ سال قبل) ۷

در ۱۶ استان کشور روند ابتلا به کرونا نزولی شده است

20:16 (۳ سال قبل) ۸

وام یک میلیونی یارانه‌بگیران قرض الحسنه شد

20:01 (۳ سال قبل) ۹

وزیر کار بخشنامه تعیین حداقل مزد کارگران در سال ۹۹ را ابلاغ کرد

8:47 (۳ سال قبل) ۱۰

وزیر بهداشت: دانشگاه ها یک هفته دیگر تعطیل خواهند بود

8:45 (۳ سال قبل) ۱۱

عربستان حج عمره به این کشور را محدود کرد

8:44 (۳ سال قبل) ۱۲

یک مورد مثبت کرونا در آذربایجان غربی

11:41 (۳ سال قبل) ۱۳

کلیات لایحه بودجه ۹۹ در مجلس تصویب نشد

11:41 (۳ سال قبل) ۱۴

مرز زمینی و هوایی ایران و ترکیه تا اطلاع ثانوی مسدود است

10:09 (۳ سال قبل) ۱۵

۷۲ مصدوم در زلزله آذربایجان غربی

10:08 (۳ سال قبل) ۱۶

سامانه بارشی جدید وارد کشور شد

10:08 (۳ سال قبل) ۱۷

کره هیچ قطعه لوازم خانگی به ایران ارسال نمی کند

10:07 (۳ سال قبل) ۱۸

«ماهاتیر محمد»، نخست‌وزیر مالزی از سمت خود استعفا داد

10:06 (۳ سال قبل) ۱۹

میزان مشارکت در انتخابات مجلس ۴٢درصد ثبت شده است

10:06 (۳ سال قبل) ۲۰

سلطان ماسک هم دستگیر شد

پربازدیدها

آخرین عناوین

به کانال تلگرام بینانیوز بپیوندید