امروز: شنبه، ۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۶ Saturday, 24 September 2022

دکتر کاظم جلالی :آقایان 95درصد مردم ایران را فتنه گر می دانند!

دکتر کاظم جلالی :آقایان ۹۵درصد مردم ایران را فتنه گر می دانند!

امروز برخی سوار فتنه شدند، با آن تجارت و کاسبی می کنند، این افراد در مجلس هم حضور دارند و 95درصد مردم ایران را فتنه گر می دانند./میزان تورم در داخل کشور به ویژه در بخش خوراکی حدود 62 درصد و به شکل میانگینی حدود 42 درصد است
به گزارش سايت تحليلي و خبري بينانيوز,رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با تاکید بر اینکه بهانه گرفتن برخی افراد به وزرای پیشنهادی به علت بالا بودن سنشان اشتباه و غیرمنصفانه است، تصریح کرد: خوشبختانه ترکیب کابینه یازدهم فارغ از برخی نقدهایی که شاید وارد باشد از متخصصان و باتجربه‌ها تشکیل شده وضعیت فعلی کشور هم چنین کابینه‌ای را می‌طلبد.
دکتر کاظم جلالی در نشست علنی امروز (دوشنبه 21 مرداد) مجلس شورای اسلامی در موافقت با کلیات برنامه‌های دولت و وزرای پیشنهادی کابینه یازدهم با بیان اینکه هم‌اکنون در شرایط حساسی قرار داریم و تصمیم‌گیری مناسبی باید در این رابطه اتخاذ شود، گفت: شرایط امروز کشور و تشکیل دولت جدید از لحاظ داخلی به ویژه مشکلات اقتصادی و از لحاظ خارجی به ویژه در عرصه بین‌الملل قابل توجه است.

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به کسری بودجه در سال 91 افزود: متاسفانه از حدود 142 هزار میلیارد تومان درآمد کشور در بودجه سال 91 حدود 94 هزار میلیارد تومان تنها محقق شد. و در سال 92 هم قطعا بودجه کشور با رقم تصویب شده در مجلس محقق نمی‌شود. از طرفی دیگر متاسفانه بر اساس بررسی‌های انجام شده بدهکاری‌ دولت تاکنون به حدود 200 هزار میلیارد تومان رسیده است.
دکتر جلالی ادامه داد: از طرفی دیگر میزان تورم در داخل کشور به ویژه در بخش خوراکی حدود 62 درصد و به شکل میانگینی حدود 42 درصد است.

وی افزود: دولت در شرایطی زمام امور را بر عهده می‌گیرد که کشور با نقدینگی شدید، تعطیلی کارخانجات، مشکلات اشتغال و بیکاری به ویژه در بحث تحصیلکردگان روبرو است از این رو هم‌اکنون فرصت آزمون و خطا نیست و کسانی باید کار را در درست بگیرد که دارای تجربه خاص و ویژه در امور مربوطه هستند. از طرفی دیگر همه می‌دانند که برخی از وزرای پیشنهادی با خود دکتر روحانی صحبت کرده و اصرار داشتند که به عنوان وزیر انتخاب نشوند چون این افراد می‌دانستند که در شرایط کنونی بر عهده گرفتن مسئولیت چقدر سخت است.

رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با تاکید بر اینکه بهانه گرفتن برخی افراد به وزرای پیشنهادی به علت بالا بودن سنشان اشتباه و غیرمنصفانه است، تصریح کرد: خوشبختانه ترکیب کابینه یازدهم فارغ از برخی نقدهایی که شاید وارد باشد از متخصصان و باتجربه‌ها تشکیل شده وضعیت فعلی کشور هم چنین کابینه‌ای را می‌طلبد.

وی ادامه داد: از طرفی دیگر با توجه به تعیین 28 مولفه از سوی رئیس‌جمهور مانند دین‌مداری، اسلام‌مداری ، تدین، دفاع از انقلاب و دوری از افراطی‌گری شاهد هستیم که وزرای پیشنهادی دارای این خصوصیات هستند.
دکتر جلالی با تاکید بر اینکه به طور حتم معیار اصلی کشور در موضوع فتنه بیانات مقام معظم انقلاب است، افزود: قطعا کسی که در جریان فتنه بوده، نباید وارد کابینه شود. اما باید مسئولان و نمایندگان به مر بیانات رهبر معظم انقلاب عمل کرده و به یک درک واحد از موضوع فتنه برسند.

وی افزود: حال این سوال پیش می‌آید که آیا کسانی که در ستاد انتخاباتی برخی نامزدها در انتخابات 88 حضور داشته‌اند، آیا این افراد فتنه‌گر هستند. اما باید گفت که فتنه‌گر کسانی هستند که بعد از 29 مرداد 88 بیانات رهبر معظم انقلاب، قانون را نفی کرده و نتیجه انتخابات را به زیر سوال بردند که به طور حتم این افراد جزو فتنه‌گران هستند.

وی ادامه داد: امروز برخی سوار فتنه شدند، با آن تجارت و کاسبی می کنند، این افراد در مجلس هم حضور دارند و 95درصد مردم ایران را فتنه گر می دانند.

رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس تصریح کرد: به طور حتم حمایت مجلس و ما از دولت تنها مختص افرادی است که در مسیر اعتدال، پیروی از خط امام و رهبر معظم انقلاب و ادامه دادن راه شهدا حرکت می‌کنند.

توییت بینا

9:06 (۲ سال قبل) ۱

آغاز ثبت نام وام ضروری بازنشستگان

8:33 (۲ سال قبل) ۲

پایان محدودیت های ترافیکی طرح فاصله گذاری اجتماعی از امروز - اول اردیبهشت

8:30 (۲ سال قبل) ۳

در کشور کمبود خون داریم، مردم همچون گذشته خون اهدا کنند

8:27 (۲ سال قبل) ۴

ترامپ: ایران می‌خواهد آمریکا را صاحب شود!

8:26 (۲ سال قبل) ۵

سفرهای غیرضروری می تواند شیوع کرونا را تشدید کند

20:25 (۲ سال قبل) ۶

تعطیلی همه مسابقات ورزشی تا پایان اردیبهشت تمدید شد

20:24 (۲ سال قبل) ۷

در ۱۶ استان کشور روند ابتلا به کرونا نزولی شده است

20:16 (۲ سال قبل) ۸

وام یک میلیونی یارانه‌بگیران قرض الحسنه شد

20:01 (۲ سال قبل) ۹

وزیر کار بخشنامه تعیین حداقل مزد کارگران در سال ۹۹ را ابلاغ کرد

8:47 (۳ سال قبل) ۱۰

وزیر بهداشت: دانشگاه ها یک هفته دیگر تعطیل خواهند بود

8:45 (۳ سال قبل) ۱۱

عربستان حج عمره به این کشور را محدود کرد

8:44 (۳ سال قبل) ۱۲

یک مورد مثبت کرونا در آذربایجان غربی

11:41 (۳ سال قبل) ۱۳

کلیات لایحه بودجه ۹۹ در مجلس تصویب نشد

11:41 (۳ سال قبل) ۱۴

مرز زمینی و هوایی ایران و ترکیه تا اطلاع ثانوی مسدود است

10:09 (۳ سال قبل) ۱۵

۷۲ مصدوم در زلزله آذربایجان غربی

10:08 (۳ سال قبل) ۱۶

سامانه بارشی جدید وارد کشور شد

10:08 (۳ سال قبل) ۱۷

کره هیچ قطعه لوازم خانگی به ایران ارسال نمی کند

10:07 (۳ سال قبل) ۱۸

«ماهاتیر محمد»، نخست‌وزیر مالزی از سمت خود استعفا داد

10:06 (۳ سال قبل) ۱۹

میزان مشارکت در انتخابات مجلس ۴٢درصد ثبت شده است

10:06 (۳ سال قبل) ۲۰

سلطان ماسک هم دستگیر شد

پربازدیدها

آخرین عناوین

به کانال تلگرام بینانیوز بپیوندید