امروز: سه شنبه، ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۷ Tuesday, 7 February 2023

رويانيان: خيلي راحت مي‌روم

رویانیان می رود

محمد رویانیان گفت: از مسوولان وزارت ورزش و هیات مدیره باشگاه پرسپولیس می‌خواهم تصمیم خود را عملی کنند تا تکلیف پرسپولیس هر چه زودتر مشخص شود.

 

به گزارش سایت تحلیلی خبری بینانیوز ، محمد رويانيان خاطرنشان کرد: بنده در سفر روسيه هستم و پيگير تعاملات و تفاهمنامه‌اي که با باشگاه روبين کازان امضاء خواهيم کرد. با خبر شدم که اخباري در رسانه‌ها منتشر شده و اتفاقاتي افتاده که موجي از نگراني را براي اعضاي تيم فوتبال پرسپوليس و هواداران ايجاد کرده است.

وي ادامه داد: سکوت را جايز نمي‌دانم، پرسپوليس از افراد بزرگتر است. بنده در اين مدتي که در پرسپوليس فعاليت کرده‌ام سعي داشتم با تمام وجودم به 30 ميليون هوادار پرسپوليس خدمت‌گذاري کنم. شب و روزم را گذاشتم تا آنچه از دستم بر مي‌آيد را انجام داده و براي سربلندي پرسپوليس از هيچ تلاشي دريغ نکنم. از گزندها و کم لطفي‌ها بيم و هراس نداشته و هرگز نااميد نشدم.

رويانيان افزود: به رغم اينکه در دو ماه گذشته ماموريت بنده تمديد نشده بود و در اوج بلاتکليفي بودم نه تنها کارها را متوقف نکردم بلکه مصمم‌تر از گذشته و صرفا به خاطر اينکه به تيم و باشگاه پرسپوليس لطمه‌اي وارد نشود شبانه روز فعاليت کردم. در طي همين دو ماه به خاطر نقل و انتقالات تيم، کلي هزينه کردم تا نقل و انتقالات انجام شده و تمرينات و اردوها به موقع برگزار شود.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس تصريح کرد: نسبت به خانواده بزرگ پرسپوليس به عنوان يک مقام مسئول احساس مسئوليت کرده و تمام سعي و تلاشم را کردم تا بلاتکليفي وضعيت بنده ذره‌اي بر تيم و باشگاه اثر نگذارد. در اين دو ماه با خود عهد کردم، فعال‌تر و با انگيزه‌تر از قبل کار کنم تا به پرسپوليس لطمه‌اي وارد نشود. علاوه بر نقل و انتقالات و مسائل مرتبط به تيم، بسياري از پروژه‌هايي که سال گذشته برنامه‌ريزي کرده بوديم را پيگيري کردم تا به مرحله اجرا برسد. حالا احساس مي‌کنم مسائلي که طي روزهاي اخير رخ داده، بازيکنان، اعضاي تيم و هواداران را نگران کرده و اتفاقاتي رخ داده است.

رويانيان تاکيد کرد: نمي‌خواهم همه حرف‌هايم را بگويم. سعي مي‌کنم حرف‌هايم را در دلم نگه دارم تا مبادا کوچکترين لطمه‌اي به پرسپوليس وارد شود. با حرف زدن من آرامش به پرسپوليس بر نمي‌گردد بلکه ممکن است تيمي که ميليون‌ها ايراني دل در گرو آن دارند دچار التهابات بيشتري شود. نمي‌خواهم حرف بزنم و شعار بدهم بلکه خدا را شاهد مي‌گيرم در اين مدت که خدمتگزار پرسپوليس و هوادارانش بوده‌ام به اين نتيجه رسيده‌ام که با کار کردن در پرسپوليس مي‌تواني دل ميليون‌ها ايراني را شاد کني و چه سعادتي بالاتر از اين.

رويانيان خاطرنشان کرد: الان احساس مي‌کنم پرسپوليس بلاتکليف شده، بازيکنان و اعضاي تيم نگران هستند، هواداران در آستانه شروع رقابت‌هاي ليگ برتر احساس مي‌کنند اتفاقاتي افتاده که به هر حال باشگاه را دچار مشکلات و آسيب‌هايي کرده‌است. از مسئولان، چه از دولت، وزارت ورزش و هيئت مديره پرسپوليس درخواست مي‌کنم هر تصميمي که مد نظر است را عملي کنند تا آرامش به پرسپوليس برگردد. صراحتا اعلام مي‌کنم آمادگي کنار رفتن را دارم و اين موضوع را به وزير محترم ورزش و جلسه‌اي که با وي داشتم، اعلام کردم. مي‌روم خيلي راحت، هر تصميمي که مد نظر است را عملي کنند و همين جا مي‌گويم که مثل يک کارگر عاشق در کنار پرسپوليس خواهم ماند و مي‌خواهم اجازه دهند که کارها و پروژه‌هاي توسعه‌اي، درآمدزا و ريشه‌اي که دنبال کرده بودم را پيگيري کرده و به مرحله اجرا و بازدهي برسانم.

رويانيان گفت: خبرهايي شنيده‌ام که خوب نيست. نمي‌خواهم پرسپوليس به خاطر من بلاتکليف بماند. باز هم تاکيد مي‌کنم پرسپوليس از همه افراد بزرگتر است. من کنار مي‌روم تا پرسپوليس در آرامش بماند و با تمام وجود هر کاري که لازم باشد براي سربلندي و موفقيت پرسپوليس دريغ نمي‌کنم و همچون گذشته با تمام توان و وجودم در کنار پرسپوليس خواهم بود.

مدير عامل پرسپوليس يادآور شد: فصل جديد رقابت‌هاي ليگ نزديک است. اين تيم و اين بازيکنان بايد در آرامش باشند. مي‌خواهم هر چه سريعتر تصميم بگيرند. من هيچ ادعايي ندارم. کسي که مي‌گويد به عشق پرسپوليس و هوادارانش کار مي‌کند نبايد هيچ داعيه‌اي داشته باشد. پرسپوليس بزرگ است و بزرگ مي‌ماند و شنيده‌ام عصر امروز قرار است جلسه‌اي برگزار شود. مي‌خواهم هر تصميم که گرفته‌اند را عملي کنند تا تکليف تيم و باشگاه هر چه زودتر مشخص شود.

وي اظهار داشت: هواداران عزيز پرسپوليس نگران نباشند. مطمئنم که با دعاها و حمايت‌هاي شما و با درايت کادر فني و در راس آن علي دايي، سرمربي پرافتخار پرسپوليس، تلاش مضاعف بازيکنان و حمايت‌هاي همه جانبه، پرسپوليس به روزهاي اوج باز خواهد گشت. اين دولت و دولت آينده قطعا دل‌نگراني‌هاي 30 ميليون ايراني را درک خواهند کرد و در کنارتان خواهند بود. نمي‌خواستم حرف‌هايم طولاني شود، فقط اين را مي‌گويم و باز تکرار مي‌کنم که آمادگي رفتن را دارم و اگر پرسپوليس را دوست دارم نبايد حتما مدير عامل باشم. حالا که مدير عامل بودن يا نبودن من نگراني‌هايي را ايجاد کرده و آرامش را از تيم و هواداران گرفته، مي‌خواهم که هر چه سريعتر تصميم بگيرند و فورا تصميمات را اعلام کنند. من هم در کنار پرسپوليس خواهم بود و مثل يک کارگر عاشق و با تمام وجودم قسم مي‌خورم که از هيچ تلاشي براي سربلندي هواداران دريغ نکنم. انشاءا… مابقي حرف‌هايم بماند براي بازگشت به تهران، البته نه حرف‌هايي که آرامش را از پرسپوليس بگيرد.

توییت بینا

9:06 (۳ سال قبل) ۱

آغاز ثبت نام وام ضروری بازنشستگان

8:33 (۳ سال قبل) ۲

پایان محدودیت های ترافیکی طرح فاصله گذاری اجتماعی از امروز - اول اردیبهشت

8:30 (۳ سال قبل) ۳

در کشور کمبود خون داریم، مردم همچون گذشته خون اهدا کنند

8:27 (۳ سال قبل) ۴

ترامپ: ایران می‌خواهد آمریکا را صاحب شود!

8:26 (۳ سال قبل) ۵

سفرهای غیرضروری می تواند شیوع کرونا را تشدید کند

20:25 (۳ سال قبل) ۶

تعطیلی همه مسابقات ورزشی تا پایان اردیبهشت تمدید شد

20:24 (۳ سال قبل) ۷

در ۱۶ استان کشور روند ابتلا به کرونا نزولی شده است

20:16 (۳ سال قبل) ۸

وام یک میلیونی یارانه‌بگیران قرض الحسنه شد

20:01 (۳ سال قبل) ۹

وزیر کار بخشنامه تعیین حداقل مزد کارگران در سال ۹۹ را ابلاغ کرد

8:47 (۳ سال قبل) ۱۰

وزیر بهداشت: دانشگاه ها یک هفته دیگر تعطیل خواهند بود

8:45 (۳ سال قبل) ۱۱

عربستان حج عمره به این کشور را محدود کرد

8:44 (۳ سال قبل) ۱۲

یک مورد مثبت کرونا در آذربایجان غربی

11:41 (۳ سال قبل) ۱۳

کلیات لایحه بودجه ۹۹ در مجلس تصویب نشد

11:41 (۳ سال قبل) ۱۴

مرز زمینی و هوایی ایران و ترکیه تا اطلاع ثانوی مسدود است

10:09 (۳ سال قبل) ۱۵

۷۲ مصدوم در زلزله آذربایجان غربی

10:08 (۳ سال قبل) ۱۶

سامانه بارشی جدید وارد کشور شد

10:08 (۳ سال قبل) ۱۷

کره هیچ قطعه لوازم خانگی به ایران ارسال نمی کند

10:07 (۳ سال قبل) ۱۸

«ماهاتیر محمد»، نخست‌وزیر مالزی از سمت خود استعفا داد

10:06 (۳ سال قبل) ۱۹

میزان مشارکت در انتخابات مجلس ۴٢درصد ثبت شده است

10:06 (۳ سال قبل) ۲۰

سلطان ماسک هم دستگیر شد

پربازدیدها

آخرین عناوین

به کانال تلگرام بینانیوز بپیوندید