امروز: شنبه، ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۸ Saturday, 28 January 2023

آیت‌الله خاتمی:شائبه حمایت نظام از کاندیدای خاص توطئه دشمنان بود

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه توسعه اعتقادی، سیاسی و اقتصادی در بستر امنیت شکل می‌گیرد، گفت: امنیت نخستین عنصر یک اجتماع مطلوب است. به گزارش سایت تحلیلی خبری بینانیوز به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان زنجان، آیت‌الله سید احمد خاتمی در جمع کارکنان انتظامی استان زنجان...

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه توسعه اعتقادی، سیاسی و اقتصادی در بستر امنیت شکل می‌گیرد، گفت: امنیت نخستین عنصر یک اجتماع مطلوب است.

به گزارش سایت تحلیلی خبری بینانیوز به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان زنجان، آیت‌الله سید احمد خاتمی در جمع کارکنان انتظامی استان زنجان با اشاره به فضیلت‌های ماه مبارک شعبان اظهار کرد: زیرساخت‌های یک اجتماع مطلوب از منظر قرآن سه عنصر امنیت، آرامش و اقتصاد است.

وی با بیان اینکه پلیس قبل از انقلاب در بین مردم خوشنام نبود، اظهار داشت: امروز به برکت انقلاب اسلامی خدمت در نیروی انتظامی افتخار بوده و پلیس جایگاه خود را در جامعه پیدا کرده است.

امام جمعه موقت تهران، نیروی انتظامی را نیروی آبرومند دانست و گفت: همه باید در راستای حفظ امنیت و آسایش جامعه با پلیس همکاری تنگا‌تنگ و نزدیک داشته باشند.

وی با بزرگداشت شهدای نیروی انتظامی تصریح کرد: بزرگداشت شهدای نیروی انتظامی در واقع تشویق به پاکی، پاکدامنی و امانتداری است و این یعنی اخلاق عملی.

خاتمی به تفاوت‌های نیروهای مسلح نظام اسلامی با نیروهای مسلح سایر کشورها اشاره و افزود: یکی از ویژگی‌های اساسی نیروهای مسلح ما دارا بودن پاکترین، زاهدترین و مخلص‌ترین فرماندهی یعنی فرمانده کل قوا است.

وی با تاکید بر اینکه مهمترین علل ناکامی دشمنان انقلاب اسلامی، نعمت ولی‌فقیه است، گفت: دشمنان انقلاب اسلامی هر تجربه‌ای را توانستند برای سقوط این انقلاب پیاده کرده‌اند ولی به برکت وجود ولی‌فقیه تاکنون ناکام بوده‌اند.

عضو شورای مجلس خبر‌گان رهبری با اشاره به پیام رهبر کبیر انقلاب اسلامی که فرمودند “پشتیبان ولایت فقیه باشید تا کشور آسیب نبیند” اظهار کرد: در انتخابات سال‌جاری دشمنان آماده بودند با القاء اینکه نظام کاندیدای خاصی را مدّنظر دارد، فضای انتخابات را سرد کنند.

وی با تاکید بر اینکه خلق حماسه سیاسی در سال‌جاری به خاطر تدبیر ولی‌فقیه بود، گفت: انتخابات گردنه‌ای بسیار سخت برای نظام بود که با حضور پرشور و 72 درصدی مردم از این گردنه به سلامت و سربلندی عبور کردیم.

خاتمی با اشاره به توطئه‌های دشمنان و شائبه حمایت نظام از فردی خاص تصریح کرد: در انتخابات اخیر، رهبر معظم انقلاب بر هیچ یک از نامزدها نظر ندادند و کسی هم از رای ایشان خبر نداشت و این یعنی خنثی کردن شایعات.

وی با تاکید بر اینکه نظام جمهوری اسلامی ما در کمال امانتداری همیشه انتخابات را برگزار کرده است، گفت: تدابیر رهبری کشور را هدایت و حمایت‌های مردمی نیز کمک حال این انقلاب است.

امام جمعه موقت تهران در فراز دیگری از سخنان خود اظهار داشت: تجلی نظام، مقام معظم رهبری است و ایشان چشم بیدار امت هستند.

وی افزود: نسیم‌های رحمت خداوند مقاطعی دارد و فصل نیایش به ویژه ایام باقیمانده از ماه شعبان فرصت بسیار مغتنمی برای شکر‌گزاری از این نعمت‌ها بوده و باید خود را برای ماه صیام آماده کنیم.

توییت بینا

9:06 (۳ سال قبل) ۱

آغاز ثبت نام وام ضروری بازنشستگان

8:33 (۳ سال قبل) ۲

پایان محدودیت های ترافیکی طرح فاصله گذاری اجتماعی از امروز - اول اردیبهشت

8:30 (۳ سال قبل) ۳

در کشور کمبود خون داریم، مردم همچون گذشته خون اهدا کنند

8:27 (۳ سال قبل) ۴

ترامپ: ایران می‌خواهد آمریکا را صاحب شود!

8:26 (۳ سال قبل) ۵

سفرهای غیرضروری می تواند شیوع کرونا را تشدید کند

20:25 (۳ سال قبل) ۶

تعطیلی همه مسابقات ورزشی تا پایان اردیبهشت تمدید شد

20:24 (۳ سال قبل) ۷

در ۱۶ استان کشور روند ابتلا به کرونا نزولی شده است

20:16 (۳ سال قبل) ۸

وام یک میلیونی یارانه‌بگیران قرض الحسنه شد

20:01 (۳ سال قبل) ۹

وزیر کار بخشنامه تعیین حداقل مزد کارگران در سال ۹۹ را ابلاغ کرد

8:47 (۳ سال قبل) ۱۰

وزیر بهداشت: دانشگاه ها یک هفته دیگر تعطیل خواهند بود

8:45 (۳ سال قبل) ۱۱

عربستان حج عمره به این کشور را محدود کرد

8:44 (۳ سال قبل) ۱۲

یک مورد مثبت کرونا در آذربایجان غربی

11:41 (۳ سال قبل) ۱۳

کلیات لایحه بودجه ۹۹ در مجلس تصویب نشد

11:41 (۳ سال قبل) ۱۴

مرز زمینی و هوایی ایران و ترکیه تا اطلاع ثانوی مسدود است

10:09 (۳ سال قبل) ۱۵

۷۲ مصدوم در زلزله آذربایجان غربی

10:08 (۳ سال قبل) ۱۶

سامانه بارشی جدید وارد کشور شد

10:08 (۳ سال قبل) ۱۷

کره هیچ قطعه لوازم خانگی به ایران ارسال نمی کند

10:07 (۳ سال قبل) ۱۸

«ماهاتیر محمد»، نخست‌وزیر مالزی از سمت خود استعفا داد

10:06 (۳ سال قبل) ۱۹

میزان مشارکت در انتخابات مجلس ۴٢درصد ثبت شده است

10:06 (۳ سال قبل) ۲۰

سلطان ماسک هم دستگیر شد

پربازدیدها

آخرین عناوین

به کانال تلگرام بینانیوز بپیوندید