امروز: جمعه، ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۳۲ Friday, 19 August 2022

سخنرانی چند فعال سیاسی در کرج لغو شد

سخنرانی چند فعال سیاسی در کرج لغو شد

عصر پنج‌شنبه قرار بود همایشی با عنوان “تبیین شعار سال 94 دولت و ملت؛ همدلی و همزبانی” با حضور چهره‌های سیاسی اصلاح‌طلب و اصولگرا برگزار شود که چند ساعت مانده به برگزاری، خبر لغو این همایش رسید.

:

به گزارش سایت خبری بینانیوز ، فرماندار کرج در این زمینه به ایسنا گفت: مسئولان سیاسی شهرستان کرج هیچ مشکلی برای میزبانی از سیاسیونی که در چارچوب قانون عمل می‌کنند ندارند.محمدتقی ایرانی درباره اینکه قرار بود در این همایش علی مطهری سخنرانی کند اظهار کرد: این سخنرانی به علت تداخل با برنامه‌ای که از مدت‌ها قبل هماهنگ شده بود کنسل شد.وی افزود: مدیریت مجموعه نژادفلاح با بخش خصوصی است و ما دخالتی در فرآیند اجرای برنامه در سالن‌های این تالار نداریم.
:
فرماندار کرج ابراز کرد: علاوه بر این گرفتن سالن برای برگزاری همایش‌ها و برنامه‌های مختلف جزو وظایف فرمانداری نیست.وی بیان کرد: ‌البته در کنار این موارد نباید فشارهای احزاب و گروه‌های سیاسی را نیز نادیده گرفت.فرماندار کرج گفت: در دولت تدبیر و امید همه مسئولان استان البرز با یکدیگر همدل و همزبان بوده و بدون جناح‌بندی خدمت‌رسانی به مردم را اولویت قرار داده و سعی می‌کنند از حواشی سیاسی فاصله بگیرند.
:
این در حالی است که احمد شریف دبیر کانون همبستگی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان گفت: ما در تاریخ 25/ 1/ 94 نامه‌ای به استانداری نوشته و اعلام کردیم که همایشی با عنوان تبیین شعار سال 94 دولت و ملت؛ همدلی و همزبانی را درصدد برگزاری هستیم. این نامه از طریق استانداری به فرمانداری استان کرج فرستاده شد و ما مکاتبانی را با آقای ایرانی فرماندار کرج و آقای عسگری معاون سیاسی فرماندار داشتیم و اسامی سخنرانان و محل سخنرانی را مشخص کردیم، آنها هم شفاها موافقت خود را اعلام کردند.
:
وی در ادامه افزود: با این وجود خبرهایی به ما می‌رسید که عده‌ای با سخنرانان مراسم ما مشکل دارند و مخالف سخنرانی آنها هستند. ما از آقایان علی مطهری، موسوی لاری، ابراهیم اصغرزاده، محسن مهرعلیزاده، نجفقلی حبیبی و احمد توکلی دعوت کرده بودیم.این فعال سیاسی اصلاح‌طلب خاطرنشان کرد: شنیده‌های ما حاکی از آن است که فرماندار، موافق برگزاری این همایش بوده اما شورای تامین استان اعلام مخالفت کرده است. آنها به ما جواب مکتوبی ندادند که مخالف هستند یا موافق و در کمتر از 48 ساعت به برگزاری همایش به ما اعلام کردند که مکان جلسه را عوض کنید زیرا قرار است قبل از همایش ما مراسم دیگری در همان سالن برگزار شود در حالیکه ما از 40 روز قبل اعلام کرده بودیم که این مراسم را در این سالن برگزار می‌کنیم، ما امکان تعویض سالن را نیز نداشتیم زیرا هماهنگی‌ها از قبل انجام شده بود.
:
شریف همچنین خاطرنشان کرد: ما حتی حاضر شدیم مراسم را یک ساعت دیرتر برگزار کنیم اما مسئولان سالن برگزاری همایش به ما گفتند که به آنها گفته شده که سالن را برای برگزاری این همایش در اختیار ما قرار ندهند در حالیکه موضوع همایش ما بررسی شعار سال از نظر دیدگاه‌ها و شاخص‌های مختلف بود.دبیر کانون همبستگی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان در پایان گفت: تشکل ما یک تشکل اصلاح‌طلب است و ما قبلا مواضع خود را صراحتا اعلام کرده بودیم، ما برای این همایش به دنبال کار جناحی نبوده بلکه درصدد تبیین شعار سال بودیم، ما به دنبال کمک به دولت بودیم اما مسئولان استانی با ما همراهی نکردند.

./.

توییت بینا

9:06 (۲ سال قبل) ۱

آغاز ثبت نام وام ضروری بازنشستگان

8:33 (۲ سال قبل) ۲

پایان محدودیت های ترافیکی طرح فاصله گذاری اجتماعی از امروز - اول اردیبهشت

8:30 (۲ سال قبل) ۳

در کشور کمبود خون داریم، مردم همچون گذشته خون اهدا کنند

8:27 (۲ سال قبل) ۴

ترامپ: ایران می‌خواهد آمریکا را صاحب شود!

8:26 (۲ سال قبل) ۵

سفرهای غیرضروری می تواند شیوع کرونا را تشدید کند

20:25 (۲ سال قبل) ۶

تعطیلی همه مسابقات ورزشی تا پایان اردیبهشت تمدید شد

20:24 (۲ سال قبل) ۷

در ۱۶ استان کشور روند ابتلا به کرونا نزولی شده است

20:16 (۲ سال قبل) ۸

وام یک میلیونی یارانه‌بگیران قرض الحسنه شد

20:01 (۲ سال قبل) ۹

وزیر کار بخشنامه تعیین حداقل مزد کارگران در سال ۹۹ را ابلاغ کرد

8:47 (۲ سال قبل) ۱۰

وزیر بهداشت: دانشگاه ها یک هفته دیگر تعطیل خواهند بود

8:45 (۲ سال قبل) ۱۱

عربستان حج عمره به این کشور را محدود کرد

8:44 (۲ سال قبل) ۱۲

یک مورد مثبت کرونا در آذربایجان غربی

11:41 (۲ سال قبل) ۱۳

کلیات لایحه بودجه ۹۹ در مجلس تصویب نشد

11:41 (۲ سال قبل) ۱۴

مرز زمینی و هوایی ایران و ترکیه تا اطلاع ثانوی مسدود است

10:09 (۲ سال قبل) ۱۵

۷۲ مصدوم در زلزله آذربایجان غربی

10:08 (۲ سال قبل) ۱۶

سامانه بارشی جدید وارد کشور شد

10:08 (۲ سال قبل) ۱۷

کره هیچ قطعه لوازم خانگی به ایران ارسال نمی کند

10:07 (۲ سال قبل) ۱۸

«ماهاتیر محمد»، نخست‌وزیر مالزی از سمت خود استعفا داد

10:06 (۲ سال قبل) ۱۹

میزان مشارکت در انتخابات مجلس ۴٢درصد ثبت شده است

10:06 (۲ سال قبل) ۲۰

سلطان ماسک هم دستگیر شد

پربازدیدها

آخرین عناوین

به کانال تلگرام بینانیوز بپیوندید