امروز: جمعه، ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۰۷ Friday, 31 March 2023

نتیجه‌گیری در مورد مذاکرات هسته‌ای زود است

نتیجه‌گیری در مورد مذاکرات هسته‌ای زود است

رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی گفت: باید تلاش کرد که فضا تند نشود و باید سعی کنیم همانطور که رئیس جمهور می‌گوید، اعتدال را بفهمیم و درک کنیم تا اعتدال امروز، بازگشت به سال 78 نباشد.

به گزارش سایت تحلیلی خبری بینانیوز به نقل از فارس، غلامعلی حدادعادل، پیش از ظهر امروز در جمع سپاهیان الغدیر استان یزد با اشاره به مباحث روز کشور از جمله اقتصاد و فرهنگ، یارانه، سبک زندگی اسلامی و … به تشریح هر یک از این بخش‌ها پرداخت و در مورد یارانه‌ها، اظهار داشت: در حال حاضر مبلغی که بابت یارانه پرداخت می‌شود، تفاوتی در زندگی بسیاری از افراد ندارد اما همین مبالغ می‌تواند برای دولت و نظام بسیار مهم و تاثیرگذار باشد.

وی تاکید کرد: علما نیز فتواهایی مبنی بر انصراف افراد بی‌نیاز صادر کرده‌اند تا مبالغ انصرافی آنها، صرف امور کشور و تولید شود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنانی که در مورد عدم انصراف اهل سنت در کشور مطرح شده است، افزود: اهل سنت از ابتدای انقلاب با ما بد نکردند و به نظر می‌رسد این سخنان در راستای ایجاد دشمنی میان شیعه و سنی در کشور باشد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به انجام کار فرهنگی در کشور اظهار داشت: کار فرهنگی در انقلاب، مشکل‌ترین کار ماست زیرا ما بر خلاف جریان آب شنا می‌کنیم به نحوی که در دنیا می‌گویند هر کس هر کاری که دوست دارد، انجام دهد اما ما می‌گوییم آنچه خدا گفته است، باید عمل کنیم.

رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اکنون 120 شبکه ماهواره‌ای فارسی زبان وجود دارد که هر کدام به نوعی زهر به به جان مردم می‌ریزند و این همان تهاجم فرهنگی است که رهبری بر آن تاکید داشته‌اند.

وی با تاکید بر اینکه مهندسی فرهنگی به یک نوع همکاری و هماهنگی در اجرا نیاز دارد، تصریح کرد: هر کس باید در انجام این کار به نوعی انجام وظیفه کند که کارش، مکمل کار دستگاه‌های دیگر باشد.

مشاور عالی مقام معظم رهبری عنوان کرد: دستگاه‌های مسئول، افراد و مدیران باید در کار فرهنگی همه به یک هدف فکر کنند در حالی که شاهد مواردی غیر از این هستیم.

وی بیان کرد: متاسفانه در زمینه کار فرهنگی مانند ارکستری عمل کرده‌ایم که هر کدام بدون هماهنگی ساز خود را نواخته‌ایم در حالی که برای مهندسی فرهنگی باید هماهنگ بود.

حدادعادل در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به موضوع هسته‌ای اظهار داشت: من معتقدم در مورد قضیه هسته‌ای، نتیجه‌گیری هنوز زود است، چهارچوب را رهبری تهیه کرده‌اند و ایران قصد ندارد از حقوق خود پا پس بکشد.

رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: غرب یا قبول می‌کند که ما نمی‌خواهیم سلاح هسته‌ای بسازیم و حق ما را می‌دهد یا قدری صبر می‌کنیم تا این مشکلات برطرف شود و اگر غیر از این بود، با نرمش قهرمانانه‌ای که مدنظر رهبری است، با یک تجربه جدید موضع گیری می‌کنیم.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ملاقات‌های خانم اشتون در ایران عنوان کرد: کمیسیون امنیت ملی مجلس در حال کار در این زمینه است و پیگیر آن است که بداند چه کسانی این هماهنگی‌ها را انجام داده‌اند و چه کسانی در این زمینه کم‌کاری کرده‌اند.

حدادعادل خاطرنشان کرد: عده‌ای این روند را دارند که جریان فتنه را بی‌تفاوت جلوه دهند و می‌خواهند در این باره حرفی زده نشود اما ما حرفمان روشن است و می‌خواهیم این کشور آباد شود و این موضوع منافاتی با اعتدال ندارد.

رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کشور دوران سختی را می‌گذراند و افرادی که به موسوی رای دادند اما با بصیرت و مومن هستند، بیایند و کمک کنند و افراد اصولگرا و افراد مومن و متعهد دیگر نیز بیایند و برای آبادانی کشور کمک کنند که این همان اعتدال است.

مشاور عالی مقام معظم رهبری تاکید کرد: باید تلاش کرد که فضا تند نشود و باید سعی کنیم همانطور که رئیس جمهور می‌گوید، این اعتدال را بفهمیم و درک کنیم تا اعتدال امروز، بازگشت به سال 78 نباشد.

حدادعادل امروز در ادامه سفر یک روزه خود به استان یزد، در نماز جمعه امروز یزد سخنرانی خواهد کرد و عصر امروز نیز در شهرستان میبد به سخنرانی خواهد پرداخت.

انتهای پیام

توییت بینا

9:20 (۵ روز قبل) ۱

ایران به رتبه هفتم مصرف بنزین در جهان رسید

8:59 (۶ روز قبل) ۲

پنتاگون: به دنبال درگیری با ایران نیستیم

11:22 (۱ هفته قبل) ۳

امیرعبداللهیان: روزهای خوب⁩ در پیش است

11:48 (۲ هفته قبل) ۴

مجوز ۲۰ هزار پرواز نوروزی صادر شده است

11:47 (۲ هفته قبل) ۵

۱۷۶ نفر فوتی در ۴ روز نخست طرح سفرهای نوروزی

11:40 (۲ هفته قبل) ۶

ورود ایران چک ۲۰۰ هزار تومانی به بازار

16:07 (۲ هفته قبل) ۷

۲ نفر از عاملین اصلی حمله تروریستی حرم شاهچراغ به اعدام محکوم شدند

16:06 (۲ هفته قبل) ۸

مصرف بنزین در کشور به ۱۱۵ میلیون لیتر در روز رسید

10:45 (۲ هفته قبل) ۹

ورود سامانه بارشی جدید از یکشنبه

10:45 (۲ هفته قبل) ۱۰

آغاز رزمایش مشترک دریایی ایران ، چین و روسیه

10:45 (۲ هفته قبل) ۱۱

وزیر بهداشت: واکسن کرونا باید سالی یکبار تزریق شود

15:50 (۲ هفته قبل) ۱۲

۵۳ نفر از چهره‌های سرشناس ممنوع‌المعامله شدند

15:35 (۲ هفته قبل) ۱۳

پرداخت ۱۰۰ میلیون تومان به هر مسجد از بودجه حذف شد

10:34 (۲ هفته قبل) ۱۴

پرواز موفقیت‌آمیز هواپیمای مسافربری با سوخت هیدروژنی

10:32 (۲ هفته قبل) ۱۵

حداقل ۶ بانک ایرانی مشمول ماده ۱۴۱ و ورشکسته اند

9:06 (۳ سال قبل) ۱۶

آغاز ثبت نام وام ضروری بازنشستگان

8:33 (۳ سال قبل) ۱۷

پایان محدودیت های ترافیکی طرح فاصله گذاری اجتماعی از امروز - اول اردیبهشت

8:30 (۳ سال قبل) ۱۸

در کشور کمبود خون داریم، مردم همچون گذشته خون اهدا کنند

8:27 (۳ سال قبل) ۱۹

ترامپ: ایران می‌خواهد آمریکا را صاحب شود!

8:26 (۳ سال قبل) ۲۰

سفرهای غیرضروری می تواند شیوع کرونا را تشدید کند

پربازدیدها

آخرین عناوین