امروز: سه شنبه، ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۹ Tuesday, 7 February 2023

واکنش یکی از متهمان دکل نفتی گم شده

واکنش یکی از متهمان دکل نفتی گم شده

بیش از 70% تجهیزات بالادستی صنعت نفت و گاز را وارد کشور نموده و در حال حاضر به عنوان یک فرد که بیش از 17 سال خارج از کشور زندگی کرده در نقش یک سرمایه گذار خارجی بیش از 200 میلیون یورو انواع و اقسام تجهیزات را وارد مملکت نموده و شرکتها و اشتغال قابل توجهی طی سالهای گذشته در داخل کشور ایجاد نموده و مدیران صنعت نفت از این موضوع آگاهی کامل دارند.
:
به گزارش سایت خبری بینانیوز ، روز گذشته «تابناک» اقدام به انتشار برخی جزئیات از موضوع دکل گم شده نفتی ایران که گفته میشود در حال حاضر در خلیج مکزیک در حال فعالیت و حفاری است منتشر کرد که در بین این جزئیان از رضا مصطفوی طباطبایی به عنوان یکی از متهمین اصلی این جریان نام برده شده بود.
:
متن زیر که از طریق «تماس با ما» و نه به شکل رسمی به دست تابناک رسیده است به نظر جوابیه رضا مصطفوی طباطبایی به خبر تابناک میباشد که تابناک بعد از بررسی متن در خصوص انتشار آن اقدام میکند. متن این جوابیه به شرح زیر است:
:
مدیریت محترم سایت تابناک:

با عرض سلام و ادب و خسته نباشید و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان عطف به مطلب منتشر شده در تاریخ 8 تیر در خصوص اینجانب رضا مصطفوی طباطبایئ، همانطور که مستحضر هستید بر اساس قوانین دین مبین اسلام حفظ آبروی افراد از اهٌم واجبات بوده و امیدوارم که سایت محترم تابناک نسبت به انتشار جوابیه اینجانب در اسرع وقت اقدام نماید.
:
1 – متآسفانه درج این مطلب به صورت گزینه ای و انتخابی به شما اعلام شده و با قصد سیاسی کردن موضوع این مطلب طراحی شده است. قصد و نیت خاص که جهت مبرا نمودن مجریان اصلی این موضوع و دهها مورد دیگر در شرکت تآسیسات دریایی در 10 سال گذشته وجود دارد. اکنون با تمام تلاش خود سعی در دستچین کردن اخبار در جهت منافع عده ای خاص نموده و با نشر اخبار کذب سعی در مبرٌا نمودن خود مینمایند. بدیهی است سرنخ تمامی این موضوعات که حجم مالی آن بیشتر از 500 میلیون یورو خواهد بود از مسیر مشاور مدیر عامل تآسیسات دریایی آقای مراد. ش گذشته است. بیان کردن نحوه حضور ایشان در ارگانها و معرفی افرادی در سازمانهای دخیل و عملیاتی که ایشان در این خصوص انجام داده اند ممکن است اخلاقی نبوده ، لیکن تمام این موارد به دستگاههای ذیصلاح ارائه گردیده و مطمئن هستم که در مسیر قانونی و طی شکایت شرکت ملی نفت از بعضی از افراد و ممنوع المعامله کردن و ممنوع الخروج کردن این افراد عدالت در مسیر صحیح پیش خواهد رفت و عوامل واقعی تخلفات متعدد به سزای اعمال خود از جمله سوء استفاده از عواملی مانند رانت، قدرت و نفوذ در مجموعه های امنیتی خواهند رسید. قطعاٌ بیان این موضوعات تلاش مضبوحانه توسط افرادی خاص جهت فرار به جلو از واقعییات میباشد.
:
2 – اصولاٌ طبق قوانین مدنی کشورها بالاخاص قوانین کشور عزیز ما ایران و دین مبین اسلام حفظ آبروی افراد قبل از صدور حکم توسط دادگاه واجب بوده و متآسفانه در سایت محترم تابناک قبل از صدور حکم دادگاه و بدون صبر و درایت و حفظ آبروی افراد اقدام به نشر این موارد که کذب محض بوده نموده است و مسیر قانونی در مورد این مورد در حال پیگیری مراجع قانونی میباشد. متآسفانه استفاده از رانت و پول جهت تخریب افراد در رقابتهای تجاری سیاسی امری عادی شده است و لیکن در نهایت تنها ناظر و حکم دهنده خداوند خواهد بود، هرچند که جماعتی این چنین ناجوانمردانه و بدون رعایت هرگونه اخلاق نسبت به تخریب دیگران اقدام کنند.
:
3 – قطعاٌ لازم بذکر این موضوع در این فضا نیست لیکن اینجانب طی 15 سال گذشته، همراه با فعالیت اقتصادی که منکر آن نیستم، بیش از 70% تجهیزات بالادستی صنعت نفت و گاز را وارد کشور نموده و در حال حاضر به عنوان یک فرد که بیش از 17 سال خارج از کشور زندگی کرده در نقش یک سرمایه گذار خارجی بیش از 200 میلیون یورو انواع و اقسام تجهیزات را وارد مملکت نموده و شرکتها و اشتغال قابل توجهی طی سالهای گذشته در داخل کشور ایجاد نموده و مدیران صنعت نفت از این موضوع آگاهی کامل دارند و تا به امروز کوچکترین قطعه ای از کشور خارج نکرده ولی متآسفانه بعضی از ارگانهای نظارتی و افراد خودسر به همراهی مشاور مدیر عامل شرکت تآسیسات دریایی قصد در تخریب و ممانعت از ورورد اینجانب به کشور نموده اند.
:
خواهشمند است در اسرع وقت به درج تکذیبیه اینجانب اقدام نموده و امیدوارم با توجه به اصول اخلاقی و شناختی که مدیران شما نسبت به خانواده اینجانب داشته و با کمی بررسی متوجه خواهید شد که متآسفانه مطالب ذکر شده کذب محض بوده و فقط سناریویی جهت نشر در سایت تابناک طراحی شده است.
:
با تشکر از حسن توجه شما
رضا مصطفوی طباطبائی

./.

۱ دیدگاه برای این خبر ثبت شده است.

  1. من آقا، مثل میلیونها ایرانی شما را نمی شناسم. خادم و خائن بودن شما بر ما مسجل نیست. اما معلوم است کارت با این مدیران داخلی است. با مدیران داخلی کار کردن هم کار هر کسی نیست. قلق خاص خودش را دارد. بده و بستانی باید بین شما بوده باشد. متاسفانه ما در ایران مدیران داخلی را هم نمی شناسیم. اگر پرده تلویزیون ظاهر شدند با چهره مسلمانی و اگر در رادیو صحبت کردند با صدای انسانی می شناسیم. اگر یکی از وابستگان ایشان فوت کرد از متن پیام های تسیلت در می یابیم کی با کی فامیل است و اگر محکوم به اختلاس شدند تازه می فهمیم نفاق تا کجای نظام رسوخ کرده است. امروز دکل گم می شود، فردا یک لوله نفت و پس فردا یک گاوصندوق رمزدار بانک مرکزی. این نشان می دهد خدا در این کشور فراموش شده است. لذا باید کار عاجل کرد. مبارزه با معلول به شکلی که امروز قوه قضائیه را درگیر خود کرده آب در هاون کوبیدن است. مسکن است. ما شدیم مصداق آن شتری که وقتی پرسیدند چرا گردنت كجه؟ گفت كجام راسته. آقایان یا باید ثابت کنند در مملکت قحط رجال است و یا اعتراف کنند انتخاب اصلح نمی کنند. بعضی صحنه ها را که آدم از سیمای ایران می بیند می فهمد بعضی از ایشان یک کلاس سواد معرفتی مکتب نبی و علی را هم ندارند. بطور مثال اسفند ماه 1392 تلویزیون ایران در برنامه 20:30 نشان می داد بعضی از مدیران دست اندرکار فوتبال ایران برای عیادت سرمربی فوتبال به خانه ایشان رفته بودند. موقع خروج از داخل خانه همه افراد حاضر در صحنه در حال چیدن میوه های تک درخت خرمالو حیاط او بودند. رئیس در یک دستش سه خرمالو بود و با دست دیگرش در حال چیدن میوه دیگر بود! بقیه هم شاخه های درخت را پائین آورده و کار مشابه می کردند! به خود گفتم امثال ایشان که به یک درخت خرمالو رحم نمی کنند به بیت المال چرا رحم کنند! اینها که از دوربین تلویزیون واهمه ندارند از دوربین مخفی خدا چه باکی دارند! اینها که به یک میوه خرمالو رضایت نمی دهند چرا از میوه های شاداب بیت المال بهره ها نبرند. خلاصه کنم اکثر مدیران ما مشکل دارند. می فرمائید نه! از خود ایشان سئوال کنید، از خوب ترین های ایشان نام ببرید. بگویند ابوذرند، بگویند سلمان اند، بگویند مالک اشترند. بگویند در اردوی اسلام اند. در آستانه رسیدن به وقت افطار که باید در سفره خدا حاضر شویم و برای خود و خانواده خود و آینده این کشور دعا بکنیم به ما بگویند درحد کشور اسلامی ظاهر شده اند؟ در حد یک مانکن معمولی الگو بوده اند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توییت بینا

9:06 (۳ سال قبل) ۱

آغاز ثبت نام وام ضروری بازنشستگان

8:33 (۳ سال قبل) ۲

پایان محدودیت های ترافیکی طرح فاصله گذاری اجتماعی از امروز - اول اردیبهشت

8:30 (۳ سال قبل) ۳

در کشور کمبود خون داریم، مردم همچون گذشته خون اهدا کنند

8:27 (۳ سال قبل) ۴

ترامپ: ایران می‌خواهد آمریکا را صاحب شود!

8:26 (۳ سال قبل) ۵

سفرهای غیرضروری می تواند شیوع کرونا را تشدید کند

20:25 (۳ سال قبل) ۶

تعطیلی همه مسابقات ورزشی تا پایان اردیبهشت تمدید شد

20:24 (۳ سال قبل) ۷

در ۱۶ استان کشور روند ابتلا به کرونا نزولی شده است

20:16 (۳ سال قبل) ۸

وام یک میلیونی یارانه‌بگیران قرض الحسنه شد

20:01 (۳ سال قبل) ۹

وزیر کار بخشنامه تعیین حداقل مزد کارگران در سال ۹۹ را ابلاغ کرد

8:47 (۳ سال قبل) ۱۰

وزیر بهداشت: دانشگاه ها یک هفته دیگر تعطیل خواهند بود

8:45 (۳ سال قبل) ۱۱

عربستان حج عمره به این کشور را محدود کرد

8:44 (۳ سال قبل) ۱۲

یک مورد مثبت کرونا در آذربایجان غربی

11:41 (۳ سال قبل) ۱۳

کلیات لایحه بودجه ۹۹ در مجلس تصویب نشد

11:41 (۳ سال قبل) ۱۴

مرز زمینی و هوایی ایران و ترکیه تا اطلاع ثانوی مسدود است

10:09 (۳ سال قبل) ۱۵

۷۲ مصدوم در زلزله آذربایجان غربی

10:08 (۳ سال قبل) ۱۶

سامانه بارشی جدید وارد کشور شد

10:08 (۳ سال قبل) ۱۷

کره هیچ قطعه لوازم خانگی به ایران ارسال نمی کند

10:07 (۳ سال قبل) ۱۸

«ماهاتیر محمد»، نخست‌وزیر مالزی از سمت خود استعفا داد

10:06 (۳ سال قبل) ۱۹

میزان مشارکت در انتخابات مجلس ۴٢درصد ثبت شده است

10:06 (۳ سال قبل) ۲۰

سلطان ماسک هم دستگیر شد

پربازدیدها

آخرین عناوین

به کانال تلگرام بینانیوز بپیوندید