امروز: پنج شنبه، ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۲۳ Thursday, 8 June 2023

کی‌روش: کسی در برزیل درباره ایران حرف نمی‌زند/ می‌خواهم سر بازیکنانم بالا باشد

کی‌روش: کسی در برزیل درباره ایران حرف نمی‌زند/ می‌خواهم سر بازیکنانم بالا باشد

سرمربی تیم ملی می‌گوید به تنها چیزی که فکر می‌کند این است که بعد از پایان بازی، سر بازیکنان تیم ملی بالا باشد.

 

به گزارش سایت تحلیلی خبری بینانیوز به نقل از ایسنا ، کی‌روش در نشست خبری بعد از تمرین چهارشنبه شب تیم ملی خطاب به خبرنگاران ایرانی اظهار کرد: به شما خوش‌آمد می‌گویم. با ورود شما دیگر واقعا شبیه به یک تیم کامل شده‌ایم. امیدوارم اوقات خوبی در برزیل داشته باشید و بتوانید به خوبی اخبار تیم ملی ایران را پوشش دهید.

 

او پس از این خوش آمدگویی در پاسخ به این سوال که آیا می‌توانید درباره پست‌هایی که هنوز به جمع بندی نرسیده‌اید حرف بزنید، گفت: ما سخت کار کرده‌ایم و مشغول آماده‌سازی تیم ملی هستیم. در حال حاضر حقیقت مطلب این است که شک و شبهه زیادی ندارم. می‌دانیم کدام بازیکنان کار را شروع می‌کنند و همه چیز در مسیر درستی قرار دارد.

 

سرمربی تیم ملی در پاسخ به این سوال که شما هدفتان از حضور در جام جهانی چیست، گفت: خیلی شفاف و ساده می‌گویم. به رسانه‌های اینجا هم گفته‌ام.حضور ایران در برزیل با قرعه‌کشی و از روی بخت آزمایی اتفاق نیفتاده است. ما با شایستگی به اینجا رسیدیم. مطمئن هستم به خوب به خاطر دارید که فردای بعد از صعود به جام جهانی و وقتی همه مشغول جشن بودند من ساعت 11 در سازمان لیگ با یکسری از مسوولان مشغول برنامه ریزی بودیم. ما اینجا آمده‌ایم که مقابل بهترین تیم‌های دنیا بازی کنیم. اگر شما صحبت‌های کارشناسان و رسانه‌های اینجا را مرور کنید هیچ کس راجع به ایران حرف نمی‌زند و طوری حرف می‌زنند که انگار در گروه ما سه تیم است. این هدف ماست. ما می‌خواهیم به آنها نشان بدهیم ایران اینجاست. به همین منظور سخت تلاش می‌کنیم تا برای غرور آفرینی مردم ایران اقدام کنیم.

 

وی افزود: طبق صحبت‌ رسانه‌ها انگار فقط سه تیم در حال جدال برای صعود هستند و ما هم منتظریم که از اشتباه آنها استفاده کنیم.

 

کی‌روش در پاسخ به این سوال که با توجه به اینکه بخشی از جام جهانی در ماه رمضان برگزار می‌شود آیا با بازیکنان ایران درباره تداخل زمانی جام جهانی و این ماه صحبت کرده اید گفت: بازیکنان ایرانی تجربه این شرایط را داشته اند و به تعهدات دینی‌شان آگاه هستند. مطمئنا یک تعادل مناسبی از سوی بازیکنان ایرانی و سایر بازیکنان مسلمان ایجاد خواهد شد.

 

او درباره اینکه بزرگترین چالشی که در بازی با نیجریه دارید چیست: مسلما همه بازیها برای ما مهم است. از شرایط فنی و فیزیکی در وضعیت خوبی هستیم و سعی می‌کنیم مقابل آنها بازی خوبی را انجام بدهیم. کاری که می‌کنیم باید این باشد که تیمها را نه بزرگ کنیم نه کوچک.

 

کی‌روش افزود: ما اینجا هستیم که مقابل بهترین تیمهای دنیا بازی کنیم.وقتی این شایستگی را به وجود آوردیم خوب خواهد بود که بهترین نمایش مان را به همراه لذت بردن از اینجا ببریم. بازی با نیجریه در فضای جام جهانی خواهد بود. این بازی مثل همه بازیهای دیگر 90 دقیقه در دفاع و حمله اسش. نه تنها باید صد درصد بلکه باید هزار درصد تلاشمان را بگذاریم و این را بازیکنان ما به خوبی می‌دانند.

 

خبرنگاری به گل دوم ایران به ترینیداد اشاره کرده وگفت با توجه به نگرانیهایی که درباره خطر حمله ایران وجود دارد آیا احتمال تکرار چنین صحنه‌هایی در برزیل وجود دارد گفت: ان‌شاءالله.

 

وی در ادامه درباره نخستین بازی تیم ملی برابر نیجریه و در پاسخ به این سوال که آیا بازیکنان ایران می‌توانند با بردبرابر این تیم تاریخ‌ساز شوند گفت: تیم ملی نیجریه جزو یکی از بهترین تیمهای دنیا است. فکر می‌کنم بازیکنان تیم ما با توجه به صعود و شرایطی که در سه سال گذشته داشته ایم تا همین الان هم تاریخ سازی کرده‌اند. بسیار حائز اهمیت است که یادآوری کنیم شرایط تمرینی،بازیهای دوستانه و اردوها برای ما بسیار مشکل بوده است. با توجه به تمام مطالبی که گفته‌ام بازیکنان من استحقاق این احترام را دارند که بگوییم تا اینجا هم تاریخ‌سازی کرده‌اند.

 

کی روش گفت: با این حال فوتبال همیشه راجع به بازی بعدی شماست نه بازی قبلی. کاری که ما یکشنبه پیش کرده‌ایم مهم نیست بلکه کار ما در بازی دوشنبه بعد اهمیت دارد. الان زمانی است که بیاییم و توانایی‌مان را ارائه کنیم. الان باید برویم داخل زمین و با عملکردمان باعث افتخار مردم شویم. مساله‌ای که خیلی اهمیت دارد این است که نیامده‌ایم به برزیل که فقط اینجا باشیم. حضور ما در اینجا به عنوان یکی از سی و دو تیم برتر دنیا اهمیت دارد. الان زمانی است که هر آنچه در توان‌مان است ارائه بدهیم. اکنون زمانی برای از دست دادن نداریم.تنها دغدغه من این است که وقتی بازی تمام می‌شود بازیکنم سرشان بالا باشد.

 

انتهای پیام

 

توییت بینا

14:15 (۱ روز قبل) ۱

کارکنان یک بانک ۱۱ بار وام قرض الحسنه دریافت کردند

14:15 (۱ روز قبل) ۲

قرعه‌کشی مرحله دوم فروش خودرو امروز انجام می‌شود

15:12 (۲ هفته قبل) ۳

سلطان عمان وارد تهران شد

17:03 (۲ هفته قبل) ۴

رئیس‌جمهور سه قانون مصوب مجلس را برای اجرا ابلاغ کرد

16:59 (۲ هفته قبل) ۵

ترکیه: ۹۶ کیلومتر از دیوار مرزی با ایران تکمیل شد

16:58 (۲ هفته قبل) ۶

نیروهای طالبان اقدام به تیراندازی به پاسگاه ساسولی کردند

16:57 (۲ هفته قبل) ۷

بازنشستگان برای وام ۳۰میلیونی نیاز به ثبت‌نام مجدد ندارند

16:56 (۲ هفته قبل) ۸

ثبت‌نام در سامانه یکپارچه خودرو به ۱ میلیون نفر رسید

9:22 (۲ هفته قبل) ۹

کرایۀ حمل کالا ۳۰ درصد افزایش یافت

9:19 (۲ هفته قبل) ۱۰

تروریست ها ۵ مرزبان را در سراوان شهید کردند

8:32 (۳ هفته قبل) ۱۱

تمامی کارت های ملی تا سال ۱۴۰۵ اعتبار خواهند داشت

10:33 (۳ هفته قبل) ۱۲

از معلمان نمونه منطقه آزاد ماکو تجلیل شد

10:28 (۳ هفته قبل) ۱۳

بارسلونا قهرمان لالیگا شد

10:26 (۳ هفته قبل) ۱۴

انتخابات ریاست‌جمهوری ترکیه به دور دوم کشیده شد

10:10 (۳ هفته قبل) ۱۵

رئیسی: بانک‌ها در پرداخت تسهیلات مسکن تبعیض‌آمیز عمل نکنند

10:10 (۳ هفته قبل) ۱۶

وزنه برداری ایران بر بام قاره کهن

9:28 (۱ ماه قبل) ۱۷

ضوابط مالی ثبت‌ نام مدارس اعلام شد

14:27 (۱ ماه قبل) ۱۸

دستورالعمل اجرایی تسهیلات قرض‌الحسنه فرزند ابلاغ شد

9:55 (۱ ماه قبل) ۱۹

جمعی از معلمان و فرهنگیان با رهبر معظم انقلاب دیدار می‌کنند

9:55 (۱ ماه قبل) ۲۰

آغاز پیش‌فروش بلیت قطارهای مسافری از ۱۳ اردیبهشت

آخرین عناوین