امروز: پنج شنبه، ۹ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۰۱ Thursday, 30 November 2023

زنده نگه داشتن راه و تفکر امام (ره) برای جامعه مصونیت آفرین است

زنده نگه داشتن راه و تفکر امام (ره) برای جامعه مصونیت آفرین است

مسوول روابط عمومی کل سپاه با تشریح اقدامات سپاه در سالگرد ارتحال تاکید کرد: سپاه و بسیج زنده نگه داشتن راه و تفکر امام (ره) را برای جامعه مصونیت‌آفرین می‌دانند.

:

به گزارش سایت خبری بینانیوز ، سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف، مسوول روابط عمومی کل سپاه در گفت و گویی با تشریح اقدامات و برنامه‌های سپاه و بسیج در گرامیداشت بیست و ششمین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) اظهار داشت: سپاه و بسیج بعنوان دو میراث ارجمند و راهبردی امام راحل (ره) با درک تعلق و باور عمیق خود نسبت به معمارکبیر انقلاب اسلامی و بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران همواره زنده نگه داشتن تفکر و راه ایشان در جامعه را برای آحاد ملت و به ويژه پاسداران انقلاب و بسیجیان عزیز مصونیت آفرین می‌دانند.
:
وی افزود: تاریخ پس از حیات امام عظیم الشأن نشان می‌دهد که سپاه و بسیج با نصب العین قرار دادن وصایای جاودانه ایشان به ويژه توصیه‌ها و سفارشات حضرت روح الله در پشتیبانی از ولایت فقیه همواره به نقش پیشتازانه خود در دفاع از انقلاب و نظام اسلامی عمل کرده است و در گذرگاه‌های سخت تاریخی با تبعیت محض از منویات جانشین امام راحل، رهبر معظم انقلاب اسلامی امام خامنه‌ای عزیز (مدظله‌العالی) چشم طمع دشمنان را کور و خود را سپر بلای ملت ایران قرار داده‌اند.
:
سردار شریف در ادامه با تاکید بر اینکه پاسداران و بسیجیان خود را خط مقدم سنگرهای دفاع از اندیشه‌ها و آرمان‌های انقلاب و امام راحل (ره) و شهیدان می‌دانند ،در تشریح اقدامات سپاه و بسیج در مراسم گرامیداشت سالگرد امام (ره) گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با بهره‌گیری از تجارب ارزشمند چندین ساله خود در این زمینه با راه‌اندازی قرارگاه شهید فهمیده و مشارکت سایر سازمان‌ها و نهادهای امنیتی، نظامی و انتظامی با هماهنگی ستاد مرکزی ارتحال حضرت امام(ره) نسبت به تامین امنیت مراسم و برگزاری هر چه باشکوه‌تر آئین سالگرد ارتحال اقدام می‌کند.
:
وی افزود: بهره‌گیری از ظرفیت گسترده بسیج در سراسر کشور برای اعزام زائران به حرم امام راحل (ره) در تهران و ارائه خدمات مناسب به هموطنان عزیز از اقداماتی است که در دستور کار سپاه‌های استانی و مراکز بسیج در شهرهای بزرگ و کوچک قرار دارد.
:
مسوول روابط عمومی کل سپاه در ادامه ،تشکیل ستاد گمشدگان در محدوده حرم مطهر امام خمینی(ره) توسط نیروی هوا فضای سپاه را از اقدامات جدی سپاه در این ایام دانست و تصریح کرد:سپاه با بکارگیری نیروهای پایور و دانش آموختگان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) امنیت و حفاظت از حرم مطهر و محیط پیرامونی آن را با همکاری و مشارکت سایر نیروهای مسوول در این بخش عهده‌دار است که انشاء الله با کمک مردم شریف به نحو مطلوب آنرا به انجام خواهد رساند.
:
سردار شریف خاطر نشان کرد:اعزام کاروان پیاده‌روی عاشقان حسینی زائران خمینی (ره) متشکل از دانشجویان مجتمع دانشگاهی امیرالمومنین (ع) اصفهان به تهران و شرکت در مراسم سالگرد امام از دیگر برنامه‌های سپاه است که بطور مستمر در سال‌های گذشته و سال جاری به مرحله اجرا در آمده است.
:
وی راه‌اندازی ستاد پشتیبانی مراسم در محل حرم مطهر و رفع نیازمندی‌های مهندسی را از دیگر اقدامات سپاه در این زمینه توصیف و افزود: سپاه با ایجاد ظرفیت و پُست‌های امداد و اورژانس و خدمات پزشکی در محدوده حرم مطهر و آماده سازی بیمارستان در سپاه تهران آماده پذیرش بیماران احتمالی بوده و به امنیت مواد غذایی زائران نیز نظارت خواهد داشت.
:
سخنگوی سپاه در ادامه اظهار داشت: قرارگاه شهید فهمیده با فعال سازی ستاد آب‌رسانی نیازهای زائرین عزیز را مرتفع خواهد کرد.
:
سردار شریف به کارگیری عوامل دژبان کل سپاه در مسیرهای منتهی به حرم مطهر حضرت امام (ره) برای تسهیل تردد خودروهای سازمانی و نیز زائران و کمک به راهور ناجا در این زمینه را از دیگر اقدامات سپاه برشمرد و افزود: تأمین اقلام و تولیدات فرهنگی و تبلیغی برای معرفی شخصیت امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی به زائرین و علاقمندان به امام (ره) از اقدامات سپاه در سراسر کشور است که در کنار برگزاری مراسم و آئین‌های سالگرد امام (ره) در شهرها و مقرهای سپاه و بسیج صورت خواهد پذیرفت.
:
سردار شریف در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فضاسازی‌های رسانه‌ای پیرامون بازسازی حرم مطهر حضرت امام (ره) گفت:طی چند روز اخیر شاهد برخی واکنش‌ها نسبت به بازسازی حرم مطهر حضرت امام (ره) در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی بودیم ،هر چند پیشنهادات و انتقادات مطرح شده پیرامون این موضوع از سر دلسوزی است اما باید با هوشمندی مراقبت کرد تا خدای ناکرده به نوعی عمل نشود که موجبات سوء استفاده دشمنان امام و انقلاب فراهم آید.
:
وی افزود: اینکه شبکه منفور و فاسدBBC بعنوان بوق رسوای استعمار پیر انگلیس با سوء استفاده از نظرات مطرح شده در شبکه‌های اجتماعی رندانه و با خباثت بخواهد ساده زیستی امام (ره) را مطرح نموده و ساخت و ساز حرم با شکوه امام (ره) را مغایر با ساده‌ زیستی امام (ره) جا بزند بسیار مضحک و خنده‌دار است.
:
مسوول روابط عمومی کل سپاه با شاهد گرفتن فضاسازی‌های پیرامونی انتشار اخبار 175 شهید غواصی در روزهای اخیر توسط رسانه‌ها بیگانه و ضد انقلاب تصریح کرد:ملت ایران بويژه نسل فهیم، آگاه و هوشمند جوان کشورمان با آگاهی از نیات و مقاصد شوم دشمن در خصوص غواصان شهید و نیز بازسازی حرم امام (ره) سناریوسازی‌های آنان را مانند همیشه ناکام و با شکست مواجه خواهد ساخت.

:
سخنگوی سپاه در پایان تاکید کرد:ملت ایران با حضور پر شور و با شکوه در آئین پاسداشت امام خمینی (ره) نشان خواهد داد که همچنان تداوم راه تابناک امام خمینی (ره) را در تبعیت و همراهی با جانشین صالح و شایسته ایشان رهبر معظم انقلاب دنبال خواهند کرد.

./.

توییت بینا

10:34 (۱ ماه قبل) ۱

کشف محموله ۸۷۶ کیلوگرمی مواد مخدر در مرز بازرگان

10:33 (۱ ماه قبل) ۲

پیامک‌ ثبت‌نام واریز سود سهام عدالت جعلی است

10:33 (۱ ماه قبل) ۳

ورود ۲۵هزار معلم جدید به مدارس از ابتدای آبان

10:32 (۱ ماه قبل) ۴

توربین نیروگاه برق خرمشهر را دزدها برده اند

11:55 (۵ ماه قبل) ۵

ایران هیچ اغراقی در توان موشکی خود نمی کند

11:53 (۵ ماه قبل) ۶

درخواست مجلس از وزیر صمت برای ابطال انتخابات غیرقانونی اتاق بازرگانی

11:53 (۵ ماه قبل) ۷

اخطار شورای رقابت به خودروسازان گران‌فروش

16:29 (۶ ماه قبل) ۸

رهبر انقلاب: توافق اشکالی ندارد اما زیرساخت‌های صنعت هسته‌ای نباید دست بخورد

16:28 (۶ ماه قبل) ۹

دستگیری اعضای باند اسکیمر در ارومیه

14:15 (۶ ماه قبل) ۱۰

کارکنان یک بانک ۱۱ بار وام قرض الحسنه دریافت کردند

14:15 (۶ ماه قبل) ۱۱

قرعه‌کشی مرحله دوم فروش خودرو امروز انجام می‌شود

15:12 (۶ ماه قبل) ۱۲

سلطان عمان وارد تهران شد

17:03 (۶ ماه قبل) ۱۳

رئیس‌جمهور سه قانون مصوب مجلس را برای اجرا ابلاغ کرد

16:59 (۶ ماه قبل) ۱۴

ترکیه: ۹۶ کیلومتر از دیوار مرزی با ایران تکمیل شد

16:58 (۶ ماه قبل) ۱۵

نیروهای طالبان اقدام به تیراندازی به پاسگاه ساسولی کردند

16:57 (۶ ماه قبل) ۱۶

بازنشستگان برای وام ۳۰میلیونی نیاز به ثبت‌نام مجدد ندارند

16:56 (۶ ماه قبل) ۱۷

ثبت‌نام در سامانه یکپارچه خودرو به ۱ میلیون نفر رسید

9:22 (۶ ماه قبل) ۱۸

کرایۀ حمل کالا ۳۰ درصد افزایش یافت

9:19 (۶ ماه قبل) ۱۹

تروریست ها ۵ مرزبان را در سراوان شهید کردند

8:32 (۷ ماه قبل) ۲۰

تمامی کارت های ملی تا سال ۱۴۰۵ اعتبار خواهند داشت

آخرین عناوین