امروز: جمعه، ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۱۹ Friday, 19 August 2022

زنده نگه داشتن راه و تفکر امام (ره) برای جامعه مصونیت آفرین است

زنده نگه داشتن راه و تفکر امام (ره) برای جامعه مصونیت آفرین است

مسوول روابط عمومی کل سپاه با تشریح اقدامات سپاه در سالگرد ارتحال تاکید کرد: سپاه و بسیج زنده نگه داشتن راه و تفکر امام (ره) را برای جامعه مصونیت‌آفرین می‌دانند.

:

به گزارش سایت خبری بینانیوز ، سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف، مسوول روابط عمومی کل سپاه در گفت و گویی با تشریح اقدامات و برنامه‌های سپاه و بسیج در گرامیداشت بیست و ششمین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) اظهار داشت: سپاه و بسیج بعنوان دو میراث ارجمند و راهبردی امام راحل (ره) با درک تعلق و باور عمیق خود نسبت به معمارکبیر انقلاب اسلامی و بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران همواره زنده نگه داشتن تفکر و راه ایشان در جامعه را برای آحاد ملت و به ويژه پاسداران انقلاب و بسیجیان عزیز مصونیت آفرین می‌دانند.
:
وی افزود: تاریخ پس از حیات امام عظیم الشأن نشان می‌دهد که سپاه و بسیج با نصب العین قرار دادن وصایای جاودانه ایشان به ويژه توصیه‌ها و سفارشات حضرت روح الله در پشتیبانی از ولایت فقیه همواره به نقش پیشتازانه خود در دفاع از انقلاب و نظام اسلامی عمل کرده است و در گذرگاه‌های سخت تاریخی با تبعیت محض از منویات جانشین امام راحل، رهبر معظم انقلاب اسلامی امام خامنه‌ای عزیز (مدظله‌العالی) چشم طمع دشمنان را کور و خود را سپر بلای ملت ایران قرار داده‌اند.
:
سردار شریف در ادامه با تاکید بر اینکه پاسداران و بسیجیان خود را خط مقدم سنگرهای دفاع از اندیشه‌ها و آرمان‌های انقلاب و امام راحل (ره) و شهیدان می‌دانند ،در تشریح اقدامات سپاه و بسیج در مراسم گرامیداشت سالگرد امام (ره) گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با بهره‌گیری از تجارب ارزشمند چندین ساله خود در این زمینه با راه‌اندازی قرارگاه شهید فهمیده و مشارکت سایر سازمان‌ها و نهادهای امنیتی، نظامی و انتظامی با هماهنگی ستاد مرکزی ارتحال حضرت امام(ره) نسبت به تامین امنیت مراسم و برگزاری هر چه باشکوه‌تر آئین سالگرد ارتحال اقدام می‌کند.
:
وی افزود: بهره‌گیری از ظرفیت گسترده بسیج در سراسر کشور برای اعزام زائران به حرم امام راحل (ره) در تهران و ارائه خدمات مناسب به هموطنان عزیز از اقداماتی است که در دستور کار سپاه‌های استانی و مراکز بسیج در شهرهای بزرگ و کوچک قرار دارد.
:
مسوول روابط عمومی کل سپاه در ادامه ،تشکیل ستاد گمشدگان در محدوده حرم مطهر امام خمینی(ره) توسط نیروی هوا فضای سپاه را از اقدامات جدی سپاه در این ایام دانست و تصریح کرد:سپاه با بکارگیری نیروهای پایور و دانش آموختگان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) امنیت و حفاظت از حرم مطهر و محیط پیرامونی آن را با همکاری و مشارکت سایر نیروهای مسوول در این بخش عهده‌دار است که انشاء الله با کمک مردم شریف به نحو مطلوب آنرا به انجام خواهد رساند.
:
سردار شریف خاطر نشان کرد:اعزام کاروان پیاده‌روی عاشقان حسینی زائران خمینی (ره) متشکل از دانشجویان مجتمع دانشگاهی امیرالمومنین (ع) اصفهان به تهران و شرکت در مراسم سالگرد امام از دیگر برنامه‌های سپاه است که بطور مستمر در سال‌های گذشته و سال جاری به مرحله اجرا در آمده است.
:
وی راه‌اندازی ستاد پشتیبانی مراسم در محل حرم مطهر و رفع نیازمندی‌های مهندسی را از دیگر اقدامات سپاه در این زمینه توصیف و افزود: سپاه با ایجاد ظرفیت و پُست‌های امداد و اورژانس و خدمات پزشکی در محدوده حرم مطهر و آماده سازی بیمارستان در سپاه تهران آماده پذیرش بیماران احتمالی بوده و به امنیت مواد غذایی زائران نیز نظارت خواهد داشت.
:
سخنگوی سپاه در ادامه اظهار داشت: قرارگاه شهید فهمیده با فعال سازی ستاد آب‌رسانی نیازهای زائرین عزیز را مرتفع خواهد کرد.
:
سردار شریف به کارگیری عوامل دژبان کل سپاه در مسیرهای منتهی به حرم مطهر حضرت امام (ره) برای تسهیل تردد خودروهای سازمانی و نیز زائران و کمک به راهور ناجا در این زمینه را از دیگر اقدامات سپاه برشمرد و افزود: تأمین اقلام و تولیدات فرهنگی و تبلیغی برای معرفی شخصیت امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی به زائرین و علاقمندان به امام (ره) از اقدامات سپاه در سراسر کشور است که در کنار برگزاری مراسم و آئین‌های سالگرد امام (ره) در شهرها و مقرهای سپاه و بسیج صورت خواهد پذیرفت.
:
سردار شریف در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فضاسازی‌های رسانه‌ای پیرامون بازسازی حرم مطهر حضرت امام (ره) گفت:طی چند روز اخیر شاهد برخی واکنش‌ها نسبت به بازسازی حرم مطهر حضرت امام (ره) در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی بودیم ،هر چند پیشنهادات و انتقادات مطرح شده پیرامون این موضوع از سر دلسوزی است اما باید با هوشمندی مراقبت کرد تا خدای ناکرده به نوعی عمل نشود که موجبات سوء استفاده دشمنان امام و انقلاب فراهم آید.
:
وی افزود: اینکه شبکه منفور و فاسدBBC بعنوان بوق رسوای استعمار پیر انگلیس با سوء استفاده از نظرات مطرح شده در شبکه‌های اجتماعی رندانه و با خباثت بخواهد ساده زیستی امام (ره) را مطرح نموده و ساخت و ساز حرم با شکوه امام (ره) را مغایر با ساده‌ زیستی امام (ره) جا بزند بسیار مضحک و خنده‌دار است.
:
مسوول روابط عمومی کل سپاه با شاهد گرفتن فضاسازی‌های پیرامونی انتشار اخبار 175 شهید غواصی در روزهای اخیر توسط رسانه‌ها بیگانه و ضد انقلاب تصریح کرد:ملت ایران بويژه نسل فهیم، آگاه و هوشمند جوان کشورمان با آگاهی از نیات و مقاصد شوم دشمن در خصوص غواصان شهید و نیز بازسازی حرم امام (ره) سناریوسازی‌های آنان را مانند همیشه ناکام و با شکست مواجه خواهد ساخت.

:
سخنگوی سپاه در پایان تاکید کرد:ملت ایران با حضور پر شور و با شکوه در آئین پاسداشت امام خمینی (ره) نشان خواهد داد که همچنان تداوم راه تابناک امام خمینی (ره) را در تبعیت و همراهی با جانشین صالح و شایسته ایشان رهبر معظم انقلاب دنبال خواهند کرد.

./.

توییت بینا

9:06 (۲ سال قبل) ۱

آغاز ثبت نام وام ضروری بازنشستگان

8:33 (۲ سال قبل) ۲

پایان محدودیت های ترافیکی طرح فاصله گذاری اجتماعی از امروز - اول اردیبهشت

8:30 (۲ سال قبل) ۳

در کشور کمبود خون داریم، مردم همچون گذشته خون اهدا کنند

8:27 (۲ سال قبل) ۴

ترامپ: ایران می‌خواهد آمریکا را صاحب شود!

8:26 (۲ سال قبل) ۵

سفرهای غیرضروری می تواند شیوع کرونا را تشدید کند

20:25 (۲ سال قبل) ۶

تعطیلی همه مسابقات ورزشی تا پایان اردیبهشت تمدید شد

20:24 (۲ سال قبل) ۷

در ۱۶ استان کشور روند ابتلا به کرونا نزولی شده است

20:16 (۲ سال قبل) ۸

وام یک میلیونی یارانه‌بگیران قرض الحسنه شد

20:01 (۲ سال قبل) ۹

وزیر کار بخشنامه تعیین حداقل مزد کارگران در سال ۹۹ را ابلاغ کرد

8:47 (۲ سال قبل) ۱۰

وزیر بهداشت: دانشگاه ها یک هفته دیگر تعطیل خواهند بود

8:45 (۲ سال قبل) ۱۱

عربستان حج عمره به این کشور را محدود کرد

8:44 (۲ سال قبل) ۱۲

یک مورد مثبت کرونا در آذربایجان غربی

11:41 (۲ سال قبل) ۱۳

کلیات لایحه بودجه ۹۹ در مجلس تصویب نشد

11:41 (۲ سال قبل) ۱۴

مرز زمینی و هوایی ایران و ترکیه تا اطلاع ثانوی مسدود است

10:09 (۲ سال قبل) ۱۵

۷۲ مصدوم در زلزله آذربایجان غربی

10:08 (۲ سال قبل) ۱۶

سامانه بارشی جدید وارد کشور شد

10:08 (۲ سال قبل) ۱۷

کره هیچ قطعه لوازم خانگی به ایران ارسال نمی کند

10:07 (۲ سال قبل) ۱۸

«ماهاتیر محمد»، نخست‌وزیر مالزی از سمت خود استعفا داد

10:06 (۲ سال قبل) ۱۹

میزان مشارکت در انتخابات مجلس ۴٢درصد ثبت شده است

10:06 (۲ سال قبل) ۲۰

سلطان ماسک هم دستگیر شد

پربازدیدها

آخرین عناوین

به کانال تلگرام بینانیوز بپیوندید